Empire College

Empire College

Empire College

Введення

Ласкаво просимо до Empire College в Санта-Розі, штат Каліфорнія

Empire College заснований у 1961 році для задоволення потреб робочої сили району, має понад 11 000 випускників. Він розташований у Санта-Розі, штат Каліфорнія, лише за годину на північ від району затоки Сан-Франциско, у центрі виноробного регіону округу Сонома . Визнаний своєю натхненною громадською діяльністю та досягненням значущих, вимірюваних результатів у громаді, Empire College був присвоєний відзнакою Президента Обами у справі вищої освіти в 2012-2015 роках. Крім того, Рада директорів Empire була визнана Радою наглядачів округу Сонома в 2015 році одним із п’яти лауреатів премії Джефферсона.

Місія Empire College полягає в тому, щоб надати студентам позитивне, підтримуюче освітнє середовище, яке виховує самооцінку та надає їм можливість досягти успіху в обраній ними кар'єрі.

Наші цілеспрямовані практичні навчальні програми та середовище коледжу зосереджені на працевлаштуванні студентів, таким чином, вирішуючи нашу додаткову місію - забезпечити роботодавців кваліфікованими випускниками, чиї робочі навички та робоча етика відповідають вимогам галузі.

Освіта в Empire College означає вивчення того, що потрібно для того, щоб зробити це в реальному світі, і вивчення того, що потрібно для досягнення успіху в кар’єрі.

Розташування

  • Santa Rosa

    Cleveland Avenue,3035, 95403, Santa Rosa

    Програми

      Запитання