Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Emirates College for Advanced Education

Введення

Emirates Коледж підвищення рівня освіти (ECAE) є домом для спеціальної програми підготовки вчителів, а також центр розвитку школи. ECAE є Абу-Дабі уряд вищу освіту інститут пов'язаний з Абу-Дабі Рада з освіти (ADEC). Коледж був створений, щоб запропонувати студентів і аспірантів освітніх програм, а також професійний розвиток в обслуговуванні педагогів із зобов'язанням грати ключову роль в модернізації шкільної освіти в ОАЕ, а також надання освітніх дослідних рішень для нації. Коледж в даний час пропонує програму підготовки бакалаврів і відрізняється великим практикумі і наставництва можливості для своїх студентів. Засобом навчання на ECAE є англійська. ECAE розширює свою навчальну програму, впровадження нових аспірантських програм і примножити свої дослідницькі можливості.

ECAE продовжує готувати нове покоління викладачів, аспірантів і керівників освіти до INSPIRE, EMPOWER і вчи.

Місія, бачення і цілі

Зір

ECAE буде дослідження світового класу на базі коледжу випускники яких визнаються в якості трансформаційних педагогів в школах ОАЕ і за її межами.

Місія

Коледж готуватиме і постійно покращувати видатних вчителів і лідерів освітніх направити економічні і соціальні амбіції Абу-Дабі і ОАЕ через дослідження на основі наукових досліджень.

інституційні цілі

Репутація за видатні досягнення:

Розвивати репутацію як місце призначення вибору для досягнення високої студентів, що бажають стати вчителями в ОАЕ, а також для висококваліфікованих і досвідчених національного і міжнародного факультету.

Студент Фокус:

Створення особистісно-орієнтований середу, яка сприяє передового досвіду в галузі викладання і навчання, за підтримки акредитованого світового класу навчальних програм і студент середовища навчання.

партнерство:

Створення національних і міжнародних можливостей партнерства, які підвищують досвід навчання студента.

Дослідження:

Створення і просувати на міжнародному рівні визнання і поваги культури досліджень; демонструючи прихильність питань науки, інновацій та передового досвіду з особливим акцентом на викладанні та навчанні в двомовній культурі.

Участь громадськості:

Взаємодія з зацікавленими сторонами і широкою громадськістю забезпечення ECAE є цінним чинником, і учасник, життя ОАЕ.

Оцінка:

Створення Центру передового досвіду з оцінки в рамках ECAE, який встановлює чіткі стандарти для потенційних студентів зустрітися, щоб вчитися в коледжі; вимірює досягнення студентів по всій емірату; і формує основу ліцензування вчителів, підкріплених програм професійного розвитку.

Інституційна ефективність:

Створення коледжу всій прихильності до інституційної ефективності у всіх академічних і адміністративних функцій.

Розташування

  • Abu Dhabi

    Emirates College for Advanced Education P.O Box 126662 , , Abu Dhabi

Програми

Запитання