Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Emerson College, Department of Communication Sciences and Disorders

Введення

Завдяки мовленню та комунікації як двом із наших основоположних дисциплін, Emerson College присвячений комунікації та мистецтву з моменту заснування коледжу в 1880 році. Кафедра комунікаційних наук і розладів продовжує впроваджувати інновації та розвивати дослідження та освіту в цих надзвичайно важливих сьогодні дисциплінах. .

Маючи кампуси в Бостоні, Лос-Анджелесі та Нідерландах, Emerson вливає свою енергію та культуру інновацій у кожну зі своїх програм бакалаврату та магістратури — онлайн і на кампусі, у США та за кордоном. Наша різноманітна спільнота сприяє допитливості та творчому мисленню, які наші студенти та випускники використовують для формування нашого суспільства 21-го століття.

Про кафедру комунікаційних наук та розладів

Департамент комунікаційних наук і розладів Емерсона вже більше 80 років допомагає людям подолати труднощі, пов’язані з розладами мови, мови та іншими розладами спілкування . Піонерські програми бакалаврату та магістратури факультету готують студентів до низки професій у цій галузі, включаючи логопедію, аудіологію та ерготерапію.

Департамент комунікаційних наук і розладів відомий тим, що знаходиться на передньому краї досліджень і має репутацію передового досвіду у своїй клінічній підготовці професіоналів у цій галузі.

Розташування

  • Boston

    216 Tremont St, 02116, Boston

    Запитання