Emerson College

Emerson College

Emerson College

Введення

Про Емерсон

73138_Visit-1.jpg

Emerson College на міжнародному рівні визнаний провідним вищим навчальним закладом країни, який займається спілкуванням та мистецтвом.

Завдяки різноманітним програмам, що пропонуються в гнучких форматах, творче середовище Емерсона дозволяє перетворити свою пристрасть на професійне заняття.

Наші студенти, будучи зацікавленими в творчому житті Бостона та Лос-Анджелеса, є незалежними розумом з різноманітних фахівців, які розвивають свій власний голос та досвід в галузі професій, які глибоко формують суспільство та культуру в 21 столітті.

Місія та бачення

Emerson College пропонує навчальні програми, які готують випускників чоловіків та жінок до відповідальних занять та лідерства у спілкуванні та мистецтві, а також здійснюють стипендію та роботу, що приносить інновації до цих дисциплін.

Емерсон, заснований у 1880 році як маленька обласна школа ораторського мистецтва, перетворився на різноманітну, коудукційну та багатогранну установу з надання дипломної освіти, що має ліберальне мистецтво, а не консерваторію. Але наша місія та фокус залишаються в основному такими самими, як це було в 1880 році: вивчати і проштовхувати межі спілкування, мистецтва та культури, а отже, сприяти розвитку суспільства.

Видатні випускники

Багато з наших 37000 випускників залишаються активними учасниками життя Емерсона. Незважаючи на те, що він зосереджений у штатах Массачусетс, штат Каліфорнія та Нью-Йорк, емерсоняни можуть працювати практично у будь-яких великих підприємствах масової інформації, розважальних заходах або в галузі мистецтва по всій країні.

73140_VirtualTour1.gif

Кампуси

Основний кампус Emerson College розташований у центрі Бостона, штат Массачусетс, біля воріт театрального району міста та в безпосередній близькості від культурних центрів, засобів масової інформації та громадського транспорту. Коледж також має об'єкти в Лос-Анджелесі. Перегляньте та дізнайтесь більше про кожне з цих місць, натиснувши посилання нижче або віртуально відвідайте наш Бостонський кампус зараз.

ПРИЙМАЙТЕ ВІРТУАЛЬНУ ТУР

  • Бостонський кампус Епіцентр Емерсона розміщений на перехрестях вулиць Бойльстон і Тремонт на південно-східному кінці Бостонського загальному. Золотий купол штату штату Массачусетс можна побачити з багатьох переваг університетського містечка, а станція метро зупиняється у наших передніх дверях. ОТРИМАЙТЕ ЗНАЙТИ БОСТОН

  • Emerson Los Angeles (ELA) Готель ELA розташований у самому центрі Голлівуду, нагородами якого налічується 217 студентів, і складається з кабінетів, офісів, аудиторій, скринінгової кімнати, аудіо- і відео лабораторій, майстерень та репетицій, а також інших. EXPLORE ELA

Вища освіта студентів

Вексель відображатиме всі витрати, нараховані на рахунок учня. До них відносяться плата за навчання, плату та збори, вказані в таблиці вартості нижче, а також інші збори, такі як транспортні витрати та фінансові витрати, якщо такі є.

Заряджати- Рада План проїзду на громадському транспорті TBD TBD TBD Збори Медична страховка
Вища оплата послуг студентів (повний робочий день)
Вища освіта (неповний робочий день)
Міжнародний студент (лише для нових студентів)
Пізня реєстрація
Академічний курс 2 694 дол
312 дол
116 доларів США
155 доларів
50 доларів США
різноманітний **
312 дол
116 доларів США
$ 155 **
50 доларів США
різноманітний -
624 дол
232 дол

-
різноманітний


* Буде визначено пізніше.
** Оцінюється тільки для нових учнів, які вступають у весняний семестр./>

Для мене інформацію стосовно студентських витрат, будь ласка, натисніть тут .

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Boston

    120 Boylston Street, , Boston

Запитання