Keystone logo
Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Embry-Riddle Aeronautical University Asia

Введення

Розширення традиції досконалості

Все почалося в 1925 році зі створення компанії "Ембрі-загадка" в аеропорту Лункен в Цинциннаті, штат Огайо. Потім наступної весни компанія відкрила Емісійно-загадкову школу авіації. Що почалося як простий план підготовки пілотів авіакомпаній, що перетворився на надійний університет у 1970 році. Сьогодні на кампусі Embry-Riddle Worldwide діє глобально визнана система навчання, яка використовує навчання в Інтернеті та віч-на-віч, а також мережу навчальних закладів, розроблених для підтримка просування студентів у США, у всьому світі та зараз у Сінгапурі.

Аеронавігаційний університет Embry-Riddle пропонує ступінь програми через партнерство в Сінгапурі. Спільно з Сінгапурською авіаційною академією (SAA) Embry-Riddle пропонує випускні програми, що працюють за сумісництвом, за сумісництвом, спеціально для працюючих професіоналів. Наше новітнє партнерство з Інститутом ERC дозволяє Embry-Riddle пропонувати студентам, які прагнуть заробити ступінь бакалавра як під час роботи, так і до вступу в робочу силу. Партнерство з Інститутом ERC також дозволяє Embry-Riddle привозити іноземних студентів із навколишнього регіону до Сінгапуру, щоб отримати ступінь.

Опікований престижем Ембрі-Ріддл Аеронавтичний університет, найстаріший і найбільший у світі університет, що спеціалізується на авіації та аерокосмічному просторі, наші партнерські стосунки в Сінгапурі забезпечують студентів такою ж якісною освітою, яку ви отримали б в одному з наших зарубіжних містечок.

Заява місії Embry-Riddle в Азії:«Розширити можливість Авіаційного університету Ембрі-Ріддла для вищої освіти та досліджень у галузі авіації та аерокосмічного простору в ключових країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону»

Адміністрування

Коли Авіаційний університет Ембрі-Ріддла вирішив встановити присутність в Азії, Сінгапур був логічним вибором. З тісними американськими зв'язками та просвітницьким середовищем Сінгапур був привабливим місцем для нашого першого кампусу в Азії. Сінгапур є домом для різноманітних спільнот працьовитих талановитих людей, саме тому університету потрібно підтримувати свою відданість навчанню. Адміністративні офіси підтримують місію університету, надаючи комплексні послуги для зацікавлених сторін університету та широкої спільноти.

Ембрі-загадка аеронавігаційного університету, Азія ТОВ

Embry-Riddle Aeronautical University Asia ТОВ є дочірньою компанією Embro-Riddle Aeronautical University, Incorporated (ERAU, Inc.). Компанією керує від імені ERAU Inc. Рада директорів, яку очолює канцлер Всесвітнього кампусу ЄРАУ, та призначені члени як ERAU Inc., так і всесвітнього кампусу, з головою Азії, який є членом по службі .

Місія Ради директорів - забезпечити, щоб діяльність ERAU Asia відповідала законодавству США та Сінгапуру, підтримує стандарти акредитації Південної асоціації коледжів та шкіл (SACS), відповідних місцевих органів влади та підтримує свою діяльність відповідно до його Статуту згідно із Законом про компанії в Сінгапурі, CAP 50.

Виховання поза класом

Факультет Ембрі-Ріддл аеронавігаційного університету - це більше, ніж викладачі. Вони поділяють пристрасть до авіації та аерокосмічного простору, яка виходить далеко за межі аудиторії. Багато хто з них займають штатні галузеві посади протягом дня і діляться з вами своїм багатством досвіду в реальному світі. Вони сприяють партнерству з колегами-професіоналами та глобальним бізнесом, щоб бути в курсі останніх галузевих тенденцій та гарантувати, що навчальна програма задовольняє потреби роботодавців.

Багато хто з викладачів, які викладають курси Embry-Riddle в Сінгапурі, приїжджають із Сполучених Штатів для викладання. Деякі з наших штатних викладачів із США також живуть у Сінгапурі на дворічній ротації через Сінгапур.

Учасники факультету, які проживають у районі Сінгапуру, як і раніше, мають подібне ставлення до нашого факультету в США, оскільки вони мали таку саму освіту високого калібру та мають ті самі повноваження, витративши достатній час на навчання, працюючи та проживаючи в Сполучених Штатах.

Партнерства

Ембрі-Загадка Азії в захваті від присутності в Сінгапурі, який швидко став глобальним центром авіації. Співпрацюючи з регіональними університетами та ключовими гравцями, які надають авіаційну освіту, Embry-Riddle прагне внести свій внесок у створення таланту та кадрового потенціалу, необхідних для катапультування сингапурського сектору авіації та космічного простору на новий рівень. І завдяки цим партнерствам ми можемо надати вам всесвітньо відому освіту без необхідності відвідувати уроки за кордоном. Якщо ви приймете участь у наших змішаних курсах доставки або в навчальних програмах в класі, ви отримаєте той самий диплом Embry-Riddle, що вручається в будь-якому з інших наших країн світу та США.

Embry-Riddle Aeronautical University Asia","author_url":"","source":"Embry-Riddle Aeronautical University Asia"}" alt="133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpg" />

133642_17979-20200327-105301-ERAU_17.jpg
Embry-Riddle Aeronautical University Asia / Embry-Riddle Aeronautical University Asia


Акредитація

Аеронавігаційний університет Ембрі-Ріддла - включаючи Дейтон-Біч-Кампус, Кампус Прескотт і Кампус по всьому світу - акредитований Південною асоціацією коледжів та шкільних комісій з коледжів для присвоєння ступенів на рівні доцентів, бакалавратів, магістрів та докторів. Зверніться до Комісії з питань коледжів за адресою 1866 South Lane, Decatur, GA 30033-4097, або зателефонуйте за номером +1 404-679-4500 щодо запитань про акредитацію Ембрі-Ріддл аеронавігаційного університету. Авіаційний університет Ембрі-Ріддла - Азія є частиною кампусу Embry-Riddle Worldwide.

Авіаційний університет Embry-Riddle має дозвіл Південної асоціації коледжів та шкіл, а також відповідних органів місцевого самоврядування для підготовки програм в Сінгапурі. Студенти в Азії закінчують ту саму кваліфікацію, що і студенти з наших містечок у Сполучених Штатах.

Чому слід вчитися в Сінгапурі?

Окрім того, що є глобальним авіаційним центром, Сінгапур - одне з найбільш космополітичних міст у світі, із захоплюючим поєднанням культур та способу життя, що створює неперевершену якість життя. Для студентів Embry-Riddle саме місто є основною частиною їхнього навчального досвіду.

Ідеальне місце розташування Сінгапуру також робить його чудовою базою для подорожей по регіону, а Китай, В'єтнам, Камбоджа, Таїланд або Індія (якщо назвати декілька) - лише за кілька коротких годин польоту.

Розташування

  • Singapore

    Bukit Timah Road,75 #02-01/02 Boon Siew Building, 229833, Singapore

Запитання