Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Eastern Macedonia and Thrace Institute of Technology

Введення

Ласкаво просимо в TEI Східної Македонії та Фракії (ΤΕΙ ΑΜΘ)

TEI Східна Македонія і Фракія (ΤΕΙ ΑΜΘ) була заснована в 1976 році під назвою TEI Кавала. Дана форма є результатом інституційних реформ і змін. По-перше, як відкрився Центр технічної освіти (KATE), через один рік після Центру технічного навчання (Katee) і в 1983 році технологічний інститут освіти (TEI). 2001 технологічний інститут з питань освіти (TEI) і з 2007 року в якості вищого навчального закладу (ВНЗ).

Спочатку (1976-1983), то КЕЙТ / Katee було шість департаментів, відомі сьогодні як древніх кафедр TEI. У 1985 році був заснований перший Додаток Тей в драмі, де він оселився в Департамент лісового господарства та управління навколишнього природного середовища, але який був запущений в 1986 році. У тому ж році заснував і бізнес-адміністрування, який приєднався до школи економіки і управління (GFS).

У 1999-2007 роках ще 4 відділення були додані до TEI AMTH, відомий як розширення департаментів. При роботі другого відділу драми, що ландшафтної архітектури (2003), був створений і третій факультет TEI AMTH назвав Школу сільськогосподарських технологій (Steg).

У 2009 році був заснований третій акторське відділення, Департамент виноробстві, який не належить СТЕГ, але працює як незалежний департамент, поки не інституціалізувати школу сільськогосподарської техніки та харчових технологій і харчування, де належить науці.

Нинішня будівля TEI Східна Македонія і Фракія кардіоїд будівля з поля неповторним видом на затоку Кавала. Його будівництво почалося в 1983 році і, нарешті, здався в 1995 році. Комплекс (кампус) займає площу 132,000 м2 з кришкою 36.000 м2, з яких 11 000 м2 класні кімнати, 11.000 м2 майстерні (TOL і ремонт), 11,000 м2 три місткість 450 гуртожитків ліжка і 3000 м2 є будівництво бібліотека.

ΤΕΙ ΑΜΘ працює шість окремих програм післявузівської (PSP). За винятком новітніх кафедр TEI Східної Македонії та Фракії, енології і ландшафтної архітектури, для якої неминучої випуск Указів Президента (PD) все інші відділи мають встановлені законом професійні права.

ΤΕΙ ΑΜΘ знаходиться в першій десятці серед 16 TEI і 28-е серед 82 університетів і коледжів в країні. У світовому рейтингу знаходиться в першій половині (позиція 5264) 12000 кращих університетів в світі. Вимірювання (методологія) відповідно до показників Cybermetrics Lab, зокрема тих, які пов'язані з виробництвом і академічного видання наукових знань.

Навчальний процес на ΤΕΙ ΑΜΘ здійснюється членами викладацького складу (постійні), які ієрархічно розділені на 4 класи: а) б) професор доцент, з) доцент кафедри і г) викладач. Члени ОП допомагають в їх роботі по науковим і лабораторним Associates (тимчасової), від лабораторних техніків та адміністраторів.

The ΤΕΙ ΑΜΘ дає особливо велике значення наукових досліджень та інновацій. Його мета полягає в тому, щоб встановити суворі процедури досліджень передового досвіду на всіх рівнях академічної роботи. З цією метою TEI AMTH видає два журнали англійською мовою.

Важливим інституційним інструментом, який з'єднує викладацький склад наукових досліджень та інновацій ΤΕΙ ΑΜΘ є Східна Македонія і науково-дослідний центр Фракія технологічний (TRC-AMG). Центр був заснований в 2004 році і є приватним юридичною особою (приватні особи), і здійснює свою діяльність в семи секторах: а) Радіаційний б) палива, з) Marble, d) Нове планування продукту, д) Маркетинг F) Комп'ютерні та ж) охорони навколишнього середовища.

Розташування

  • Greece Online

    St. Lucas, Kavala

Запитання