Elon University

Elon University

Elon University

Введення

Elon - це селективний приватний університет середнього розміру, відомий як національна модель навчального та досвідченого навчання. Студенти тісно співпрацюють з викладачами, які присвячені відмінному викладанню та стипендії. Навчальна програма ґрунтується на традиційних вільних мистецтвах та науках та доповнюється національними акредитованими професійними та аспірантурними програмами.

До Елона

Область округу Аламансе вперше була заселена корінними американськими племенами, що говорять на сиуанах. Найбільш домінуючими були окканеїчі до 1650 р. Європейські дослідники були в регіоні наприкінці 1600-х років, і перші титули земель були заявлені англійцями. У 1818 році штат Північна Кароліна передав власність землевпорядникам Х'ю Малхоллану. У 1889 році кілька власників і фермерів округу Аламансе дали або продали земельні ділянки для місця нового навчального закладу під назвою Елон, щоб зайняти місце сусіднього Грема Коледж.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Elon

    Campus Drive,50, 27244, Elon

    Запитання