Ellis Online College

Ellis Online College

Ellis Online College

Введення

Елліс різниця: Інтернет Навчання в своїх кращих Поділ престижному Нью-Йорк технологічного інституту (NYIT), Елліс Коледж був створений, щоб забезпечити працюючих дорослих з надійним способом для просування своєї кар'єри використовуючи всі переваги онлайн-навчання. Одним з перших коледжів усвідомити цінність навчання в режимі онлайн, NYIT є 50-річний академічний інститут з більш ніж 70 000 випускників, три області кампусів Нью-Йорк і зростаючого числа місць по всьому світу. Чому Елліс Коледж NYIT? Елліс Коледж забезпечує чудову освіту в с будь-який час, скрізь зручності Інтернету. Це забезпечує інтерактивний, соціально-орієнтованого середовища, що робить онлайн-навчання збагачення і приємний досвід.

Елліс вміщує напружений графік, дозволяючи приймати один клас на час, і пропонують дати початку кожні три тижні. Умови короткий курс дозволить вам закінчити швидко! Елліс надає безліч переваг традиційного автономному школи, у тому числі обширної віртуального кампусу, який дозволяє студентам і викладачам, щоб взаємодіяти, обмінюватися ідеями та взаємних інтересів, і будувати дружні та цінні професійні мережі, які так важливі в сьогоднішній економіці. Елліс занурює вас в робочих ситуаціях реального світу, що дозволяє "вчитися на практиці" і набувати знання та навички, які можна застосувати негайно. Унікальний інтерактивний веб-платформа онлайн навчання Елліса поставляє збагачення і приємним досвідом через динамічні вправи Flash-відео, і демонстрацій. Елліс пропонує престиж і стабільність через свою асоціацію з Нью-Йорк технологічний інститут, без клопоту комутуючих і з кампуса. Програма МВА онлайн Елліса пропонує курси, розроблені в партнерстві з провідними бізнес-школами світу, в тому числі Колумбійського університету бізнес-школи Стенфордського університету і Університету Чикаго в Вищій Школі Бізнесу. Елліс є одним з визнаних лідерів в онлайн-навчання для професійного розвитку, навчання співробітників з кращих роботодавців в тому числі General Motors.

Отримати Ваш коледж освіти Інтернет З досвідчених викладачів Інструктори Елліс Коледж справжні майстри своєї справи в. На додаток до своєї очної факультету Елліс використовує вражаючий набір видатних бізнес-лідерів і фахівців для доставки вашого коледжу освіти в Інтернеті, додавши, досвідчений, реальні перспективи, яка йде рука об руку з нашою кар'єрі основі навчальної програми. Кожен інструктор Ellis має ступінь доктора наук або Магістр в їх предметі, з майже половина всіх викладацького проведення доктора або іншого терміналу ступеня. Елліс активно шукає ведучих викладачів, які можуть ефективно доставити вищу освіту онлайн, який є, чому більшість нових інструкторів Елліс мають попереднє досвід викладання. Елліс також гарантує, що кожен викладач завершується інтенсивна програма навчання в онлайн навчання. Крім того, нові викладачі отримують коучинг протягом усього їхнього початкових курсів, і всі викладачі рекомендується відвідувати освітні веб-трансляції регулярних про останні онлайн практики викладання. Пропонуючи кваліфікованих, кваліфіковане викладання в тандемі з останніми онлайн навчання платформ Елліс пропонує збагачення і корисний середовище для отримання вашого коледжу освіти в Інтернеті. Найвищі стандарти освіти Елліс постійно стежить за своїм інструкторам для забезпечення їх ефективності викладання. Відгуки учнів також складений забезпечити подальше розуміння практики інструктора. Крім того, всі викладачі щорічно переглядаються за допомогою інтенсивної ревізію курсу у виконанні іншого члена факультету Елліс, гарантуючи, що кожен викладач залишається цінним і ефективним педагогом протягом усього їхнього перебування на посаді. Ellis інструктори пов'язані десяти керівних принципів, щоб гарантувати, що кожен курс забезпечує залучення, корисний досвід для кожного студента:

Запустіть свій курс у своєчасному і привабливою манері. Очевидно спілкуватися ваші очікування студентів і обговорити свої очікування вас. Зверніться до менш активну участь і в групі ризику студентів. Завжди зберігати позитивний, обнадійливий тон з вашими студентами. Бути присутнім і займається всіма дискусіях. Продемонструвати твердих майстерність змісту курсу і завжди поводитися у професійній манері. Підтримувати високий рівень обслуговування, необхідного Елліс Коледжу, у тому числі 48-годинний поворот в градуювальних завдань і наявність шести днів на тиждень. Забезпечити значуще, дієві зворотний зв'язок для всіх градуювальних завдань. Забезпечити відповідне керівництво з політики та процедур. Заповніть остаточні заходи курс у своєчасній, точної манері.

Факультет наявність місць Коли це потрібно Елліс Коледж гарантує, що всі його інструктори, наявних і доступним, як всередині, так і за межами класу. Кожен інструктор зобов'язаний увійти, принаймні шість днів на тиждень, щоб відповісти на запитання і брати участь у студентських дискусіях. Крім того, багато викладачів проводять регулярні, в режимі реального часу чатів в рамках курсу платформи, де вони можуть відповісти на питання і студентів тренер про майбутні завдань. Студенти також можуть взаємодіяти в приватному порядку з викладачем через функції факультет 1 до 1 доступною в усіх курсів. Цей великий наявність гарантує, що ви отримаєте будь-яку персональну увагу і допомогу, які ви, можливо, буде потрібно, переслідуючи свій Елліс Коледж освіти онлайн

Розташування

  • New York

    Ellis College of NYIT P.O. Box 345 Old Westbury, NY 11568 USA

    Запитання