Keystone logo
© Elisava
Elisava Acid House Madrid

Elisava Acid House Madrid

Elisava Acid House Madrid

Введення

Elisava Madrid - перший університет в Іспанії, який зосереджений виключно на підготовці підприємців у сфері креативних індустрій. Розташована в Acid House Madrid, площею 300 квадратних метрів, рекламована Elisava у співпраці з креативним агентством Folch, Elisava Madrid пропонує новаторську педагогічну модель, в якій поєднуються дизайн, творчість і бізнес. У цьому сенсі проект хоче відповісти на прихований попит на професіоналів у сфері креативної економіки з боку компаній і консалтингових фірм.

Проектування та розробка для впливу на людей, суспільство та планету. В Elisava ми готуємо дизайнерів із творчим профілем, з критичним мисленням і дослідницьким баченням світу, здатних запитувати та вести діалог з іншими людьми в соціальному, виробничому, науковому чи культурному середовищі. Студенти, які розроблятимуть продукти, послуги та середовище для створення екологічно відповідального, інклюзивного суспільства з соціальним впливом.

У Elisava ми розуміємо дизайн та інжиніринг промислового дизайну як інструменти для перетворення світу через інновації та критичне осмислення. Elisava — це університет, у якому можна поставити під сумнів усталені ідеї, експериментувати з новими шляхами, підключитися до професійної сфери та знайти альтернативи.

Протягом 60 років ми прагнемо відкритої, гнучкої та мультидисциплінарної лінії навчання та досліджень, орієнтованих на професійний світ. Ми підготували понад 20 000 студентів з більш ніж 90 країн, готових долати серйозні професійні виклики, беручи до уваги соціальні, екологічні та гендерні аспекти.

В Єлисаві ми не маємо жодного сучасного маніфесту і не виконуємо заповідей. Ми розуміємо дизайн як інструмент для перетворення світу за допомогою творчості, інновацій та критичного осмислення. Звичайно, у нас є певні принципи. Є ці:

 • Ми вчимо мислити і творити на свободі
 • Ми сприяємо дослідженням, розробкам та інноваціям
 • Ми несемо прогрес суспільству
 • Ми сприяємо взаєморозумінню між поколіннями та між культурами
 • Ми є частиною міжнародної мережі передового дизайну
 • Ми забезпечуємо високовимогливу академічну підготовку, яка відповідає поточним суспільним і трудовим потребам.
 • Нові технології: ми їх не тільки постійно застосовуємо, а й створюємо
 • Ми відкриваємо двері для всіх людей і груп, чия участь збагачує нас
 • Ми з’єднуємо студентів із міжнародною мережею компаній та установ протягом усього навчального періоду, щоб сприяти їх подальшому доступу до світу праці.
 • Ми робимо внесок в особистий розвиток наших студентів завдяки різноманітності, рівності та стійкості.

Стипендії та фінансування

Las Becas Elisava reconocen, premian y difunden el talento y la excelencia del futuro alumnado de máster.

La convocatoria tiene lugar cada mes de marzo.

Próxima convocatoria: marzo 2025.

Cualquier persona que quiera estudiar un máster en Elisava puede aplicar a esta convocatoria anual. Recuerda que para poder participar sólo podrás optar a un máster (incluidos los programas de la Beca Fahrenheit). Si aplicas a más de un programa, tu candidatura quedará invalidada.

Másters Elisava: 15 becas del 50%

Otorgamos 15 becas del 50% del importe total del máster que elijas, con inicio septiembre 2024 o febrero 2025.

Розташування

 • Madrid

  C. del Teniente Cnel. Noreña, 15, Arganzuela, 28045, Madrid

Запитання