© eLearning Academy for Communication GmbH
eLearning Academy for Communication GmbH

eLearning Academy for Communication GmbH

eLearning Academy for Communication GmbH

Введення

Наше бачення

Сучасні, доступні навчальні програми eLearning під особистим контролем для всіх людей – це те, до чого ми прагнемо з Академією комунікацій eLearning з моменту її заснування в 2016 році.

Ми встановлюємо нові стандарти не лише щодо контенту в сферах маркетингової комунікації, медіа та бізнесу, а й щодо впровадження на ринку цифрової освіти.

Ми пропонуємо вам практичні академічні курси високого рівня з акредитованим ступенем магістра. Зосереджено на зрозумілому мультимедійному контенті, який можна вивчати незалежно від часу та місця: для індивідуального темпу навчання з особистим зворотним зв’язком, постійного розвитку тем і змісту навчання, а також академічної рефлексії.

Наше завдання

Ваш успіх - це особиста турбота для нас. Тому Академія комунікацій eLearning дає можливість індивідуального навчання в пульсі часу – коли і де ви хочете – з компетентною академічною компанією та її партнерами. Таким чином ми сприяємо освіті, навчанню, професійному розширенню та самореалізації.

Як усе починалося

У 2016 році Академія eLearning «потрапила на коліна своїх засновників». Професор (FH) д-р Сільвія Еттл-Хубер і професор (FH) д-р Майкл Ройтер насправді є двома зайнятими професорами Університету прикладних наук Бургенланда. Обидва раніше працювали в Дунайському університеті в Кремсі, Австрія, і в той час обидва все ще скептично ставилися до дистанційного навчання.

Вони трапилися під час дослідження змішаного навчання, яке розглядало програми, засновані на розсилці навчальних матеріалів учням, і вони зробили цікаве спостереження. У середньому студенти, які працювали з більшою часткою дистанційного навчання, отримали трохи кращі оцінки, ніж студенти очних програм на випускних іспитах. Це змусило їх задуматися. Раптом здавалося логічним, що постійно зростаючий, оновлюваний і мультимедійний навчальний контент забезпечить стабільну якість навчання. Перш за все, дистанційне навчання пропонує широкий спектр предметів.

Де є думка, скоро знайдеться шлях. Австрійський інститут менеджменту при FH Burgenland дозволив засновникам реалізувати свою ідею до кінця, тому вони побудували курс навчання, повністю заснований на дистанційному навчанні. Збагачені секретними інгредієнтами, засновники беруть із собою десятиліття досвіду навчання та навчання за сумісництвом.

Метод eLearning Academy

178471_image.png

Нарешті, навчання без стресу в поєднанні з індивідуальною підтримкою!

Страх класичних екзаменаційних ситуацій, відраза до групової роботи, коли на координацію завдань витрачається більше енергії, ніж на виконання самих завдань, пам’ять про неможливі розклади через обов’язкове очное навчання та відсутність практичної актуальності – це лише деякі з речей, з якими студенти не хочуть стикатися.

Навчання в Академії eLearning означає: приємний спосіб надання особистих відгуків, незалежно від часу та місця, ресурсозберігаючу навчальну програму без часу на дорогу та витрат на поїздку, курси з менеджерами модулів, які мають тісні зв’язки з робочим світом, міцні базові знання з перевагою стабільної якості в поєднанні з сучасними кейсами та перетворенням знань у компетентність.

Ми іноді називаємо це методом eLearning Academy, і ми постійно вдосконалюємо його, щоб служити нашим улюбленим дисциплінам: комунікації, маркетингу, продажам та менеджменту.

Магістерські програми

Академія комунікацій eLearning пропонує ступінь магістра маркетингових комунікацій за трьома спеціалізаціями та двома мовами у сферах комунікації, маркетингу, продажів та менеджменту як заочну програму дистанційного навчання.

Курси розраховані на бажаючих

 • підвищити свої шанси на кар’єрне просування в галузі маркетингу, здобувши ступінь магістра,
 • у практиків, які хочуть науково обґрунтувати свій досвід,
 • і на змінах кар'єри в галузі маркетингових комунікацій.

Програма дистанційного навчання 100% онлайн. Ви організуєте своє навчання до ступеня магістра абсолютно незалежно від часу та місця за підтримки нашої компетентної команди консультантів з питань навчання під керівництвом Анрії Брандштеттер. Немає етапів відвідування, вимог до відвідування чи фіксованих дат іспитів – ви навчаєтеся, коли і де хочете. Мультимедійні навчальні матеріали, безперервна самоперевірка у вигляді оглядів знань та особистих відгуків щодо практичної модульної роботи допомагають отримати міжнародно визнане звання «магістр мистецтв».

Методи обстеження

Ви завершите 14 із загальної кількості 15 модулів цієї магістерської програми за сумісництвом з модульними роботами. Це статті приблизно на 15 сторінках зі спеціальними завданнями, які поєднують теорію з практикою. Ви завершите модуль «Право» за допомогою онлайн-тесту. У рамках кожного модуля ви постійно перевіряєте свої знання за допомогою інтегрованих самоперевірок. Ви повинні позитивно завершити ці самоперевірки, перш ніж ви зможете здати модульну дисертацію.

Ви завершуєте навчання написанням, презентацією та захистом магістерської роботи. Ви можете зробити це на сайті або в Інтернеті.

Акредитація eLearning Academy

Qualitätszertifikate der eLearning Academy for Communciation

Розташування

 • Eisenstadt

  Thomas-Alva-Edison-Straße,2, 7000, Eisenstadt

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання