© Carrianna Field
El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

El Centro de Estudios Económicos y Comerciales

Введення

ICEX-ОКЕС: Що стосується міжнародного навчання

Центр економічних і комерційних досліджень, в даний час ICEX Іспанії експорту та інвестицій, EPE, МП, була створена в якості бізнес-школи в 1976 році як навчальний посібник для іспанського економічного і комерційного управління і протягом всієї його історії є мав серед своїх покровителів, як громадський фонд, в різні міністерства, такі як промисловості, енергетика і туризм і економіка і конкурентоспроможність та інші організації, такі як Рада торгово-промислових палати і ICEX.

З січня 2015 року ICEX Іспанія експорту та інвестицій EPE, МП інтегрована діяльність Центру економічних і комерційних досліджень в якості нового навчального відділу (Який включає в себе як діяльність ICEX-ОКЕС як Єдність стипендій ICEX), тим самим сприяючи формуванню людського капіталу для інтернаціоналізації іспанської економіки і сприяння підготовки державних адміністрацій, керівників і менеджерів компанії, бізнес-асоціації та інші громадські або приватні організації, а також молоді люди, які прагнуть розвиватися в майбутньому професію, пов'язану з міжнародною економікою.
Інші інститути, такі як Іспанське агентство міжнародного співробітництва Міністерства закордонних справ, університети, бізнес-асоціацій, асоціацій експортерів, консультанти і т.д. ... вони знаходяться в тісному контакті з ICEX-ОКЕСОМ, пов'язаний з угодами про партнерство з метою розробки заходів і програм взаємовигідних ,

З моменту свого створення була сформована більше 20000 студентів і продовжує сьогодні ковальського професійним лідери в економічному та комерційному управлінні державного сектора і бізнесу. Тільки в минулому році, центр надав понад 9000 годин навчання понад 2000 студентів.

Протягом цих років наших програм студентів інтернаціоналізації інтегровані в якості менеджерів в найбільш активних іспанських компаніях на міжнародному рівні. Вони також пройшли через наші аудиторії іноземних студентів, з більш ніж в 70 країнахВ основному в країнах, що розвиваються або знову приєднатися до глобальної економіки, іспанська зацікавлені в обміні досвідом інтернаціоналізації.

Строгість і інновації

Програми ICEX-ОКЕС характеризуються їх академічна строгістьДля свого інноваційного та передового контенту, завжди адаптовані нові вимоги щодо підготовки кадрів в динамічній і мінливому середовищі, а також здійснення надзвичайно практичну і методології, на основі аналізу фактичних тематичні досліджень і розвиток студентів в більших програм, проектів інтернаціоналізації компаній.

Мета ICEX-ОКЕС не просто передавати знання, але, щоб допомогти студентам розвинути свої власні можливості.

З цією метою, його метод навчання заснований на ефективному поєднанні теорії і практики, яка допомагає студентам в прийнятті рішень у своєму професійному житті. Процес навчання включає в себе активну участь студентів, вивчення прийомів, навичок і стратегій, які згодом застосовуються в своїх майбутніх позицій.

програми Центру постійно розширюються в різних областях, зокрема, з питань, пов'язаних з інтернаціоналізацією бізнесу і міжнародної економікою.

Отже, вона також розширює сферу поставок, шукає підхід програм до конкретних потреб підприємств та шкільних установ, вона повинна бути детально проаналізована, щоб забезпечити ефективні і перевірені навчальні заходи через сувору систему управління якість.

висококваліфіковані викладачі

Безсумнівно, один з головних активів фонду є його здатністю, яка включає в себе багато з кращих менеджерів і фахівців з педагогічною професією і фізичними вправами як в діловому світі і економічної і комерційної адміністрацією.

ICEX-ОКЕС має директорів для кожного зі своїх програм, і майже 200 вчителів призначено на різні курси і семінари, все вищої педагогічної кваліфікації. Вони є університетські професори, інженери, менеджери та корпоративних клієнтів, старші посадові особи державної адміністрації, психологи, юристи, економісти, судді, податкові консультанти, консультанти та експерти в області маркетингу та міжнародних фінансів і т.д.

Факультет приєднується до його професійної цінності визнаний доведений досвід викладання в Центрі та інших наукових форумах.

ICEX-ОКЕС, інтернет

ICEX-ОКЕС має сучасний віртуальний кампус, який використовується в якості основи для навчання в Інтернеті і змішаних курси і в якості підтримки аудиторних курсів.

Он-лайн metotolodía з ICEX-ОКЕС заснований на дуже близько до моделі підручника студентаЗ огляду на безперервне взаємодія між учителем і кожним учнем і учнями разом, вдосконалення навчання спільно і полегшенням знань будуються не тільки теоретичні знання, а й взаємодія між студентами і викладачем експерт.

E-навчання платформи, що використовується ICEX-ОКЕС і підтримує навчання онлайн є найбільш широко використовуваним в усьому світі: Moodle. З більш ніж 2,5 мільйонів курсів і 30 мільйонів користувачів використовуються в багатьох університетах, бізнес-школах і компаніях щодня і з високим рівнем задоволеності.

Розташування

  • Madrid

    Avda. Cardenal Herrera Oria 378, Edificio A Acceso por Puerta de Alumnos, 28035, Madrid

Запитання