Keystone logo
EIT RawMaterials Academy - SUMA

EIT RawMaterials Academy - SUMA

EIT RawMaterials Academy - SUMA

Введення

Наш сучасний спосіб життя залежить від сировини. Від заліза та сталі нашої залізничної інфраструктури до золота та срібла в схемі смартфонів: сировина всюди. Навіть для переходу до кліматично нейтрального майбутнього потрібен кобальт для електромобілів, літій для акумуляторних батарей, кремній для фотоелектричних і сонячних панелей і рідкоземельні елементи для вітрових турбін, які генерують відновлювану енергію.

У міру того, як світ стає меншим і все більш зв’язаним, вплив суспільства на Землю ніколи не був таким помітним. Тепер зрозуміло, що нам потрібно перейти до циркулярної економіки, щоб відповідально використовувати обмежені ресурси Землі. Але чим може допомогти одна людина? Більше, ніж ви думаєте! Справжні зміни потребують сміливості, інноваційного мислення та колективних дій – тих самих навичок, які EIT RawMaterials Academy - SUMA шукає в майбутніх студентах. Чи готові ви використовувати свій необроблений талант, допомагати формувати більш циклічну, зелену економіку та створювати стійкі рішення на майбутнє?

Що ми пропонуємо студентам?

EIT RawMaterials Academy - SUMA пропонує студентам унікальну можливість навчатися в динамічному середовищі, зосереджуючись на викликах реального життя. Нагороджений EIT (Європейським інститутом інновацій та технологій), органом Європейського Союзу, знак EIT є сертифікатом якості, який надається лише відмінним освітнім програмам на рівні магістра та доктора.

Будучи студентом програми EIT-Labeled від EIT RawMaterials Academy - SUMA, ви станете частиною найбільшої європейської мережі сировини з більш ніж 120 основними та асоційованими партнерами та 180 партнерами по проекту, включно з фахівцями вищої освіти, дослідниками та галузевими експертами з понад 20 країн Європи. Як студента EIT Label, вас радо приєднають до цієї мережі та ви будете підтримувати та сприяти досягненню цілей EIT RawMaterials щодо пошуку нових інноваційних рішень для забезпечення сталого постачання сировини по всьому ланцюжку створення вартості: від розвідки, видобутку та видобутку, до переробки корисних копалин, вторинної переробки та руху до циркулярної економіки. EIT RawMaterials має на меті надати новому поколінню інноваторів у Європі необхідний підприємницький склад розуму для проектування та доставки матеріалів. Ви також отримаєте можливість співпрацювати на міжнародному рівні та розробляти стійкі рішення для нагальних економічних, екологічних і суспільних проблем. І ще довго після закінчення навчання ви можете залишатися на зв’язку через EIT RawMaterials Alumni.

Чого очікувати?

 • Дипломне стажування у провідних європейських компаніях
 • Членство у спільноті випускників EIT RawMaterials
 • «Навчання на практиці» з курсами, що базуються на викликах і зосереджуються на проблемах реального життя
 • Навчальні поїздки та відвідування інноваційних компаній та промислових об’єктів
 • Нові захоплюючі способи навчання: онлайн-курси, віртуальна та доповнена реальність, MOOC
 • Курси, розроблені для розвитку ідей стартапів за допомогою акселераторів та інкубаторів
 • Модулі курсу, присвячені навичкам підприємництва та інновацій
 • Підтримка інновацій EIT RawMaterials: конкурси бізнес-планів, навчальні табори з інновацій, початкове фінансування
 • Експертиза в галузі сировини – повне розуміння всього ланцюжка вартості сировини
 • Літні школи та міждисциплінарні курси EIT RawMaterials
 • Європейська мобільність – дослідження щонайменше у двох європейських країнах

Ексклюзивні заходи та підтримка для студентів із сертифікатом EIT

Студенти магістерських програм EIT у межах EIT RawMaterials Academy - SUMA отримують низку додаткових можливостей для підвищення своїх інноваційних і підприємницьких навичок, розвитку своєї мережі в сировинному секторі та отримання досвіду, необхідного для процвітання.

Ці ексклюзивні події об’єднують студентів з мітки EIT з усієї магістерської школи та формують основу для спільного навчання, що робить вас повноправним членом спільноти EIT RawMaterials.

Особливості кампусу

У вас є бізнес-ідея сировини?

EIT RawMaterials пропонує різноманітну підтримку для окремих осіб і компаній з інноваційними бізнес-ідеями, зокрема:

 • Практикум перед Jumpstarter
  Ця ексклюзивна подія для студентів магістерських програм EIT RawMaterials Academy Labeled пропонує підтримку для розвитку вашого мислення навколо ідеї стартапу та, зокрема, для підготовки вас до подачі заявки на EIT Jumpstarter.
 • ЗНО Jumpstarter
  Одна з найкращих програм попереднього прискорення в Європі, яка допоможе вам розвинути свою бізнес-ідею та зрозуміти, що потрібно для створення успішного стартапу.
 • Бустерний виклик
  Фінансова підтримка та підтримка доступу до мережі для стартапів та МСП у сировинному секторі.
 • EIT RawMaterials Accelerator
  Триетапна програма акселератора, яка допоможе стартапам із розробленим продуктом вивести своє рішення на ринок

  Розташування

  • Grenoble

   Grenoble, Франція

   • Leuven

    Leuven, Бельгія

    • Leoben

     Leoben, Австрія

     • Trento

      Trento, Італія

      • Milan

       Milan, Італія

       Запитання