© EIGSI
EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

EIGSI La Rochelle – École d'Ingénieurs Généralistes

Введення

EIGSI La Rochelle – це інженерна школа загального профілю після бакалавра.

Школа пропонує наукову, гуманістичну підготовку, володіючи технічними ноу-хау та рішуче керуючись КСВ у її суспільному, екологічному та економічному аспектах.

Заснована в 1901 році в Парижі, EIGSI є однією з найстаріших інженерних шкіл у Франції.

Успіх студентів у центрі нашої місії

Успіх студентів є головною метою наших амбіцій. У EIGSI студенти інженерів знаходяться в центрі активної педагогіки та повною мірою беруть участь у розробці свого професійного проекту за допомогою команд викладачів протягом усього персоналізованого курсу.

Випускники EIGSI досягають успіху в усіх професійних сферах завдяки своєму різнобічному профілю, який дозволяє їм володіти особистими навичками, яких прагнуть компанії, такими як спритність, слухання, лідерство, критичне мислення та спілкування.

EIGSI La Rochelle: виграшний вибір

EIGSI La Rochelle, який базується на п'яти фундаментальних цінностях, надає великого значення тісності зі своїми студентами інженерних спеціальностей та їх щоденній підтримці в навчанні.

Дійсно, EIGSI створив інноваційні системи для підтримки своїх студентів протягом усього навчання. В основі цієї системи – людські стосунки, розвиток особистості, управління стресом і відкритість іншим. Таким чином, наприкінці курсу студенти можуть зробити усвідомлений професійний вибір у етичній манері.

Вибір EIGSI означає зробити вигідний вибір. Ця перевага пояснюється винятковим навчальним середовищем, якістю викладання та освітнім проектом EIGSI. Ця перевага також пов’язана з підготовкою, яка підтримує студента в побудові його професійного проекту, і на ринку праці, який шукає інженерів широкого профілю, підготовлених в EIGSI.

Школа рішуче звернулася до інтернаціоналу

EIGSI є провідною міжнародною школою. За цим аспектом школа регулярно входить до числа найкращих інженерних шкіл Франції. Зокрема, EIGSI пропонує 45 курсів подвійного диплому по всьому світу та викладає вісім мов (японську, китайську, португальську, італійську, арабську, німецьку, іспанську та англійську) у своїй школі.

Відвертість та досвід міжкультурного спілкування є високо цінованими якостями на міжнародному ринку праці.

Дні відкритих дверей

Відкрийте для себе EIGSI 28 січня та 4 березня 2023 року

Розташування

  • La Rochelle

    26 rue de Vaux de Foletier, 17041, La Rochelle

Програми

Запитання