© Egas Moniz - Cooperativa de Ensino Superior
Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Egas Moniz School of Health & Science

Введення

Egas Moniz добре відомий своєю досконалістю та інноваціями у сфері вищої освіти. Будучи сертифікованими відповідно до ISO 9001:2008, ми зосереджені на підготовці медичних працівників, будучи центром соціальної відповідальності, значною мірою впровадженої в місцеву спільноту через надання медичної допомоги.

Наукові результати Egas Moniz за останні роки, з точки зору обсягу, впливу та якості наукової продукції, кількості патентних заявок і цитат, отриманих дослідницькою продукцією, кількості сторінок в Інтернеті та кількості зворотних посилань і згадок у соціальних мережах, привели нас до 1-ше місце серед приватних закладів Португалії в рейтингу SCIMAGO.

Міжнародних студентів Egas Moniz стає все більше, і це не лише європейці, а й азіати, латиноамериканці, країни Близького Сходу та Африки. Окрім прийому іноземних студентів, Egas Moniz інвестував в інтернаціоналізацію викладацького складу, наймаючи міжнародних професорів як для студентів, так і для аспірантів. Наша діяльність підтримується понад 400 висококваліфікованими професорами.

Наше бачення інтернаціоналізації ґрунтується на бажанні бути важливою силою в міжнародній вищій освіті. Наша високоякісна університетська резиденція, розташована на території кампусу, з чудовими зручностями гарантує, що наш навчальний заклад може запропонувати всі умови, необхідні для процвітання іноземного студента.

У сфері надання медичних послуг ми виділяємо нашу стоматологічну клініку та ветеринарну клініку, обидві на кампусі, а також нашу клініку університету Алмада, клініку університету Сетубал і будинок престарілих Сесімбра. Усі ці засоби використовуються для значного покращення навчання студентів і доповнення кількох лабораторій для внутрішнього навчання, досліджень, моделювання та клінічних навичок, а також усіх заочних закладів, які наші студенти відвідують для практики на робочому місці.

Наші навчальні плани включають сучасні педагогічні методики, в яких студенти беруть активну роль у власному навчанні. Наша педагогічна пропозиція підкріплена всіма доступними сучасними засобами електронного навчання, як для навчання, так і для оцінювання.

Наша педагогічна пропозиція, незважаючи на вимогливість, включає добре збалансовану роботу та особисте життя, поважаючи вільний час і цінуючи збагачення навчальної програми в різних сферах, таким чином дозволяючи майбутнім професіоналам розширити навички та чутливість, отримані в невимушеній та здоровій обстановці.

Заздалегідь дякуємо за довіру та чекаємо на вас.

Особливості кампусу

Розташовані на території кампусу площею близько 5 га в Монте-де-Капаріка (Рада Алмада), два заклади пропонують широкий та різноманітний спектр ступенів бакалавра, магістра, інтегрованих ступенів магістра, аспірантури та спеціалізації в галузі охорони здоров'я. та судова експертиза. У нас близько 2500 студентів і 200 викладачів. Інвестиції в якість та кваліфікацію нашого викладацького складу, а також у приміщення та зручності можна побачити у рівні навичок тих, хто закінчує EGAS MONIZ.

EGAS MONIZ постійно дбає про те, щоб забезпечити доступність усіх необхідних засобів для гарної роботи викладачів та учнів, і ми беремо на себе це пряму відповідальність. Таким чином ми можемо підвищити успішність у школі та підвищити працевлаштування випускників. На цьому рівні можна згадати, наприклад, Бібліотеку та багато послуг, які вона пропонує користувачам, а також Офіс для включення в активне життя – GIVA.

Комфорт і благополуччя студентів забезпечується досконалістю допоміжних послуг на території кампусу, таких як їдальні, де подають харчування, ігрове поле, тренажерний зал, зони для веселощів та дозвілля, копіювальний центр, книжковий магазин, приміщення для студентських асоціацій, а також як медична та психологічна підтримка. EGAS MONIZ також має університетську резиденцію з 211 кімнатами в кампусі для студентів, які не живуть поблизу.

Завдяки своїй місії та баченню, EGAS MONIZ також базується на двох основних стовпах, на додаток до елементу викладання та навчання своїх студентів:

 • Розвиток знань за допомогою досліджень, розробок та інновацій у своєму міждисциплінарному дослідницькому центрі Egas Moniz (CiiEM).
 • Бути пов’язаним із громадою через застосування її знань та університетських досліджень, надання медичних послуг та інших, у тісному зв’язку зі своїми ступенями.

  Прийом

  Відгуки учнів

  Розташування

  • Monte de Caparica

   Campus Universitário, 2829-511, Monte de Caparica

   Запитання