EGADE Business School

EGADE Business School

EGADE Business School

Введення

Киньте виклик справжньому, формуйте майбутнє.

EGADE Business School EGADE при Tecnológico de Monterrey створила всесвітньо визнану репутацію провідного закладу бізнес-освіти в Латинській Америці, що прагне розширити можливості лідерів-всепідприємців, які створюють спільні цінності та трансформують суспільство.

EGADE Business School – це бізнес-школа післядипломної освіти Tecnológico de Monterrey, видатного університету, який відомий тим, що готує професіоналів з відповідним керівництвом у Мексиці та Латинській Америці. Сама бізнес-школа пропонує широке портфоліо післядипломної освіти в багатьох місцях. Завдяки локаціям у Мехіко (Санта-Фе), Монтеррею та Гвадалахарі , а також програмі магістра ділового адміністрування в Керетаро та іншим безмежним можливостям, таким як повністю цифрові аспірантури та онлайн-курси для керівників, позиціонується як передова частина розвитку глобального виконавчий талант.

Інноваційна академічна модель школи та її культура навчання, всесвітньо визнані програми, видатний викладач світового класу, видатна глобальна спільнота випускників і сувора зосередженість на застосуванні знань для впливу сприяли її репутації як найкращої латиноамериканської школи. бізнес-школи кількома міжнародними рейтинговими організаціями, включаючи QS, Eduniversal, Financial Times і The Economist. Програми магістратури EGADE включають MBA для професіоналів, EGADE Full-Time MBA, EGADE - WP Carey Executive MBA, EGADE MBA Online, а також магістра фінансів, магістра фінансів онлайн, магістра бізнес-аналітики, магістра Управління бізнесом, магістр зі стратегічного маркетингу та докторські програми з фінансових наук і управління бізнесом.

EGADE Business School пропонує інноваційний портфель відкритого зарахування на навчання протягом усього життя та спеціалізовані програми для старшого керівництва бізнесу та організації. EGADE Business School є членом елітної групи всього 1% бізнес-шкіл у всьому світі, яка має визнану « потрійну корону » глобальної акредитації, яка визнає досконалість бізнес-освіти : Американська асоціація коледжів та шкіл (AACSB), Асоціація MBA (AMBA) та Європейської системи підвищення якості (EQUIS). Школа є членом Глобальної мережі просунутого управління , провідної мережі 30 провідних бізнес-шкіл з різних регіонів, країн, культур та економік на різних етапах розвитку, яка зобов’язана сприяти, завдяки бізнес-освіті, рішенням для найбільших проблеми, які, як правило, складні та глобальні.

Що ми бачимо в наших лідерах

У EGADE Business School ми вважаємо, що майбутнє бізнесу покладається на лідерів-візіонерів, які наважуються кинути виклик та перетворити свою галузь за допомогою потужних ідей. Таким чином, саме з цією філософією ми розробляємо та виконуємо наші всесвітньо відомі програми аспірантури.

Ми - спільнота досвідчених інноваторів, що складається з обдарованих викладачів, талановитих студентів, успішних випускників, видатних лідерів бізнесу та міжнародних академічних партнерів, які віддані потужній ідеї: кинь виклик справжньому, формуй майбутнє.

Потрійна корона глобальної акредитації

EGADE Business School отримала потрійну корону міжнародної акредитації від імені трьох найвпливовіших організацій світової бізнес-освіти: AACSB, AMBA та EQUIS. Лише 1% бізнес-шкіл у всьому світі, як EGADE, отримали потрійну корону міжнародної акредитації AACSB, EQUIS та AMBA.

Видатний глобальний охоплення

Бізнес-школам EGADE належить понад 50 міжнародних академічних партнерств з провідними університетами та бізнес-школами для програм подвійного та спільного навчання , що представляють різні можливості для отримання міжнародних сертифікатів, а також можливість навчання на різних континентах. Ці партнерства також є важливими для наших програм розвитку факультету та допомагають у просуванні міжнародних академічних проектів та досліджень.

Що відрізняє EGADE?

Активне підприємницьке мислення

Однією з основних цінностей EGADE є заохочення інноваційних лідерів до культури підприємництва, що стало чіткою рисою видатних студентів та випускників.

Наше глобальне бачення та досвід

Ключовим диференціатором на EGADE є його відомий світовий фокус та сфера діяльності. Завдяки партнерству з найпрестижнішими університетами та бізнес-школами у всьому світі, EGADE надає своїм лідерам, студентам та керівникам унікальний підхід та досвід щодо майбутнього глобального бізнесу.

Видатний міжнародний факультет

Головною особливістю академічного досвіду EGADE є наявність всесвітньо відомих членів викладачів, які є нинішніми та колишніми директорами, консультантами, опублікованими авторами та дослідниками. Цей факультет приносить широкий досвід у класі, що перетворює наше викладання, дослідження та мислення в змістовну та впливову освіту.

Інноваційна академічна модель

Експертиза видатних викладачів разом із вищими керівниками бізнесу в наших академічних програмах спонукає до ідеального балансу між теоретичними та практичними знаннями. Ми готуємо наших студентів до успішної кар’єри, поєднуючи те, що вони дізнаються на уроці, з реальним діловим досвідом, де теорія негайно застосовується на практиці.

Збалансований та гнучкий формат

Наші виконавчі програми та магістерські програми за сумісництвом, розроблені для студентів, які працюють повний робочий день, забезпечують належний баланс між навчанням, роботою та особистими зобов’язаннями. Наша мета полягає в тому, щоб наші студенти досягли як особистих, так і професійних успіхів.

Помітне академічне керівництво

Якщо мова йде про провідну бізнес-освіту, EGADE - це перша бізнес-школа в Латинській Америці з кількох причин. Актуальність та інноваційність наших академічних програм підкріплюється не лише всесвітньо відомими рейтингами, але й провідними світовими акредитаційними асоціаціями.

Дізнайтеся більше про програми EGADEтут і зв’яжіться зі школою на LinkedIn , Twitter , YouTube і Facebook.

Акредитації

Акредитація EFMD EquisАкредитація AMBAАкредитація AACSB

Розташування

 • Mexico City

  Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX, 01389, Mexico City

  • Monterrey

   Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L., 66269, Monterrey

   • Guadalajara

    Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal., 45138, Guadalajara

    • Santiago de Querétaro

     Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro., 76130, Santiago de Querétaro

     Запитання