Keystone logo
Educons Univerzitet

Educons Univerzitet

Educons Univerzitet

Введення

Університет Едуконс співпрацює з вищими навчальними закладами за кордоном, які сприяють розвитку науки та академічної освіти як на регіональному, так і на міжнародному рівні. З моменту свого заснування у 2008 році, Університет Едуконс повністю присвячений створенню, прогресу та вдосконаленню міжнародної співпраці зі своїми партнерськими установами. Пам'ятаючи про свій потенціал, Університет Едуконс планує протягом наступних п’яти років з 2016 по 2020 рік продовжувати традицію відкритості до світу, активізувати свою діяльність та реалізувати поставлені цілі, що призведе до подальшого розвитку на міжнародній арені, особливо в частині обміну студентами, викладачами та адміністративним персоналом.

Університет Едуконс включає 11 факультетів, 8 з яких є інтегрованими, і 3 з яких мають статус юридичних осіб. Інтегрована секція університету налічує 3500 студентів, 134 співробітники, центр наукових досліджень, студентський зал на 100 місць, сучасна біотехнологічна лабораторія, уповноважена аналізувати продукти харчування, сільськогосподарські продукти та продукти харчування тварин ), а також для хімічних випробувань ґрунту, відкладень та грязі.

Місія Університету Едуконс полягає у забезпеченні функціонального синтезу традиційної та інноваційної освіти, що дозволяє студентам здобувати відповідні знання та наукові ступені для майбутнього, позначеного глобальним та мультидисциплінарним підходом до соціальних процесів. Ми прагнемо розвивати творчі здібності та незалежність нашого студента , підприємницькі здібності, інноваційне мислення, новий підхід до вирішення проблем та орієнтованість на дослідження.

Бачення нашого майбутнього базується на тому, що суспільства в регіоні Південно-Східної та Східної Європи перебувають серед змін і в процесі реформ та переходу до демократичного громадянського суспільства, заснованого на верховенстві права та ринковій економіці з домінуванням приватної власності .

Розташування

  • Sremska Kamenica

    Vojvode Putnika,87, 21208, Sremska Kamenica

    Запитання