Keystone logo
Edith Cowan University Online

Edith Cowan University Online

Edith Cowan University Online

Введення

Відмінна освіта у вас під рукою

Підготуйте навчання навколо свого життя і закінчіть швидше за допомогою наших гнучких і доступних прискорених та 100% онлайн-аспірантур.

Освіта, яка збагачує суспільство

Університет Едіт Коуан - молодий і прогресивний університет, що має сильну репутацію за досконалість у викладанні. 12 років поспіль ми оцінювали максимум п’ять зірок за якість навчання.

Наша репутація щодо викладання якості та досвіду студентів була побудована на виробничих відносинах, які ми маємо з нашими студентами та з галуззю, урядом, громадами та нашими випускниками; обмін знаннями на благо всіх.

З моменту заснування в 1902 році вчителем училища Клермон, ми вже понад 100 років займаємо передові місця вчителів. Ми були створені як Університет у 1991 році, зі студентами, які навчаються на кампусі, в Інтернеті, а тепер у нашій новій прискореній моделі навчання - ECU Accelerated Online. Сьогодні у нас є понад 30 000 студентів і аспірантів, а близько 5 500 наших студентів навчаються в Інтернеті за деякими можливостями.

Студенти та випускники ECU є одними з найкращих у світі, багато хто виконує вирішальну роль у нашому суспільстві. Їх видатні досягнення були визнані по всій Австралії та в усьому світі за допомогою нагород, грантів, стипендій та призів.

Наша спадщина та цінності

ECU названий на честь Едіт Дірксі Коуан, першої жінки, обраної до парламенту Австралії. Її життя було присвячене вірі, що освіта є ключем до зростання, змін та вдосконалення суспільства. Це рухає нашу мету перетворити життя та збагатити суспільство через освіту та дослідження.

Все, що ми робимо в ECU, підкріплюється нашими цінностями:

 • Цілісність - бути етичним, чесним і справедливим
 • Повага - врахування думок та цінностей інших
 • Раціональне запитання - мотивоване доказами та аргументацією
 • Персональна досконалість - демонстрація найвищих особистих та професійних стандартів

Навіщо вчитися в ECU

100% онлайн

Наші курси проводяться на 100% в Інтернеті без будь-яких зобов’язань у кампусі та розроблені як доступні та прості у використанні, щоб ви могли збалансувати навчання з робочим життям.

Прискорений

Закінчіть і просувайте свою кар’єру раніше, ніж традиційні варіанти заочного навчання.Якість викладання

13 років поспіль посібник з добрих університетів, що займає п'ять зірок, - єдиний державний університет в Австралії, який досяг такої стабільної високої оцінки якості викладання.

Студентський досвід

П'ять років поспіль входить до найвищого рейтингу державного університету Австралії за досвідом студентів (Показники якості для навчання та викладання, 2020).

Студентська підтримка

Отримуйте академічну підтримку та відгуки від ваших викладачів, а також спеціалізованого радника щодо успіху студентів, щоб підтримати вас із усіма питаннями, що не стосуються академічного навчання.

Станьте фахівцем

Скористайтеся можливістю спеціалізуватися у вашій області інтересів та стати експертом у своїй галузі.


ECU Online

Навчання в Інтернеті

Усі навчаються по-різному

Це може зайняти час, щоб знайти найкращий для вас метод дослідження. Можливо, ви навчитесь ефективніше, якщо розкладете своє дослідження на шматки розміру, а не на довгі заняття. Ви також можете запланувати своє навчання на час, який найкраще підходить для вашого мозку, будь то рано вранці чи ввечері.

Підготуйтеся та складіть план

Планування є обов'язковим, особливо у напружені тижні. Фізичний планувальник може допомогти вам побачити все з першого погляду. Корисно розмістити основні ресурси та замовити підручники, веб-ресурси та зошити заздалегідь, щоб переконатися, що ви максимально підготовлені перед початком роботи. Якщо у вас є підручники, замовте їх рано та знайдіть час, щоб увійти в навчальне середовище до початку навчального періоду, щоб дізнатися, як все працює.

Розкажіть своїм друзям та родині

Повідомте друзів та родичів про свою прихильність до навчання. Коли ви розповіли іншим про свої цілі, вони можуть допомогти мотивувати вас, а також допоможуть вам сказати «ні» випадковому соціальному залученню, якщо потрібно, щоб виконати оцінку.

Знайдіть час, коли вам це потрібно

Дослідження показують, що регулярні перерви під час навчання можуть бути ключем до творчості та навчання. Важливий час простою, коли ви врівноважуєте багато зобов’язань, оскільки це може допомогти вам зосередитися під час навчання. Будь то прогулянка, чат з другом чи якісь вправи, заберіть час, коли зможете скинути та поповнити рахунок.

Зверніться до свого радника з питань успішності студентів

Ви можете звернутися до свого спеціаліста-консультанта з питань успішності студентів із запитаннями або проблемами по телефону або електронною поштою. Постійний контакт зі своїм радником з питань успіху може допомогти вам вмотивувати. Якщо у вас виникне питання, на яке вони не зможуть відповісти, вони знайдуть найкращу людину, яка допоможе вам. Пам’ятайте, що вчитися в Інтернеті не означає вчитися на самоті.

Розташування

 • Perth

  Perth, Австралія

  • Mount Lawley

   Bradford Street,2, 6050, Mount Lawley

   • East Bunbury

    Robertson Drive,585, 6230, East Bunbury

    Запитання