EC2U

EC2U

EC2U

Введення

Що таке EC2U ?

Європейський кампус міст-університетів ( EC2U ) — це мультикультурний і багатомовний альянс , що складається із семи давніх, освітніх і дослідницьких університетів, які працюють на місцевому та глобальному рівнях із чотирьох різних регіонів Європейського Союзу: Університет Коїмбри, Університет Ясси, Університет Єни, Університет Павії, Університет Пуатьє (координатор), Університет Саламанки та Університет Турку.

Амбіція Альянсу полягає в тому, щоб створити інноваційний простір, який дозволить вільно переміщатися між сімома університетами та пов’язаними містами.

EC2U в цифрах

 • 160 000 студентів
 • 20 000 Адміністративний персонал, викладачі та дослідники
 • 30 сподвижників
 • 1 600 000 громадян у прямому доступі

Члени

Університет Коїмбри (Португалія)

Орієнтований на майбутнє та визнаний основним промоутером змін, Університет Коїмбри має понад 7 століть досвіду у створенні та поширенні знань, культури, науки та технологій через навчання, викладання, передові дослідження та інновації в найрізноманітніших галузях знань.

UC є найстарішим університетом у Португалії та одним із найстаріших у світі, і його історія сягає корінням у століття, яке слідувало за створенням самої Португалії, оскільки він був заснований у 1290 році. Університет поширився по всьому місту Коїмбра, змінюючи його ландшафт і перетворюючи його на справжнє місто-університет, де ви знайдете космополітичну академію.

Університет Ясси (Румунія)

Університет імені Александру Іоана Кузи в Яссах, перший сучасний університет, заснований у Румунії (у 1860 році), постійно займає 1–3 місце серед румунських університетів з точки зору досліджень, освіти та інституційної прозорості. Маючи близько 23000 студентів і 2000 штатних співробітників на 15 факультетах, академічна пропозиція нашого університету включає 80 ступенів на рівні бакалавра (4 англійською, 1 французькою), 116 магістерських програм (14 англійською, 1 французькою), і 27 галузей навчання на докторському рівні (усі пропонуються також англійською мовою).

Єнський університет (Німеччина)

Єнський університет імені Фрідріха Шиллера, заснований у 1558 році, є одним із найстаріших університетів Німеччини. Колись центр німецької філософської думки, він став широкомасштабною науково-інтенсивною установою з глобальним охопленням і процвітаючою міжнародною спільнотою з понад 18 000 студентів та аспірантів із понад 110 країн світу.

Університет Павії (Італія)

Університет Павії (UNIPV) є одним із найстаріших навчальних закладів у світі: він був заснований у 1361 році і до 20-го століття був єдиним університетом у районі Мілана та регіоні Ломбардія.

Сьогодні це всеосяжний університет, який охоплює всі предметні галузі – науку та технології, наукову інженерію, науки про життя, гуманітарні та соціальні науки – і складається з 18 факультетів, які пропонують навчальні програми на всіх рівнях, від ступенів бакалавра до програм доктора. Викладацький склад нараховує понад 900 професорів і наукових співробітників. 21 000 студентів як з Італії, так і з-за кордону навчаються в університеті Павії.

Університет Пуатьє (Франція)

Університет Пуатьє, заснований у 1431 році, є багатопрофільним університетом, у якому навчається 29 000 студентів, 4200 з яких є іноземними студентами зі 120 різних країн, під керівництвом 2700 співробітників (адміністративного, викладацького складу та дослідників). Пуатьє посідає 2-е місце в загальному рейтингу найбільших студентських міст Франції в 2018-2019 роках і вище середнього по країні з 16% іноземних студентів.

Університет Саламанки (Іспанія)

Університет Саламанки був заснований у 1218 році та є одним із трьох найстаріших університетів Європи, який може похвалитися широким спектром факультетів та дослідницьких інститутів у галузі науки та мистецтва. У 2011 році він отримав статус Campus of International Excellence. Це базовий університет у своєму регіоні та за його межами (Кастилія і Леон) і «Alma Mater» майже всіх історичних університетів Латинської Америки.

Університет Турку (Фінляндія)

Університет Турку (UTU) є міжнародним дослідницьким університетом і активною академічною спільнотою з 25 000 студентів і співробітників з більш ніж 100 різних країн. Головний кампус університету розташований в історичному центрі міста Турку – поблизу унікальної природи та архіпелагу Південно-Західної Фінляндії. Будучи одним із провідних університетів Фінляндії, Університет Турку пропонує навчальні та дослідницькі можливості на семи факультетах і семи спеціальних підрозділах.

Розташування

 • Poitiers

  Université de Poitiers - 15, rue de l'Hôtel Dieu - TSA 71117 - 86073 POITIERS Cedex 9, 86000, Poitiers

 • Iași

  Bulevardul Carol I, Nr.11, 700506, Iași

  • Salamanca

   Patio de Escuelas Mayores, 1, , Salamanca

   • Coimbra

    Rua Larga 3000-370, , Coimbra

    • Jena

     Universitätshauptgebäude Fürstengraben 1, 07743, Jena

     • Pavia

      C.so Strada Nuova, 65, 27100, Pavia

      • Turku

       Turun yliopisto, 20500, Turku

       Запитання