EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

EBC Hochschule - University of Applied Sciences

Введення

ЕДК ДОСВІД

Стати професіоналом управління з міжнародної точки зору - справді глобального громадянина. EBC Hochschule є німецький у всьому світі пов'язане мульти-кампуса бізнес-школи з сильним акцентом на практичне застосування і реалізації.

Ядро нашої інституційної філософії поставити студента в центрі всіх наших дій. Ми високо інвестовані в наших студентів і випускників.

»Ваш успіх наша місія«

Ви можете очікувати:

індивідуальний підхід - в класі, в управлінні, в студентських послуг Малі розміри класу - ми вважаємо , що в групових дискусіях і студент зосереджені навчання Глобальні мислячі люди - @Home і за кордоном Реальний світ - досвід стажування, тематичні дослідження і проекти компанії Кращі об'єкти в кращих місцях - ми не забули згадати наші даху-тераси?

десять причин

Чому ви повинні вчитися в одному з чотирьох EBC кампуси в Німеччині? We'll сказати вам, чому. Ось десять причин:

Приватні, офіційно визнані дослідження

Насолоджуйтесь якістю приватного університету з офіційно визнаною мірою!

Компактні і добре організовані дослідження

Тільки за три роки ви можете придбати ваш ступінь бакалавра мистецтв в області міжнародного бізнесу, психології бізнесу, туризму та управління подіями, модою, Luxury & Retail Management або спортивний менеджмент. Ви будете заробляти гроші, коли інші все ще вивчають!

Сильний акцент на практиці

Протягом цих трьох років ви закінчити одну стажування в Німеччині і один за кордоном в компанії за вашим вибором. Використовуйте свої знання і навички уже під час навчання!

Високий ступінь інтернаціональність

Крім стажування за кордоном, програми в нашому університеті включають в семестр за кордоном в одному з наших численних університетів-партнерів по всьому світу. Подивіться в нашій міжнародній мережі!

підтримка Інтенсивна іноземної мови

Іноземні мовні курси є невід'ємною частиною наших програм. Будь то англійська, французька, іспанська, італійська або китайський - ми даємо вам відмінну мовну підготовку для ваших стажувань і семестр за кордоном - і для вашої майбутньої кар'єри.

сильна мережу

Значна мережа міжнародних університетів, компаній, установ та об'єднань розробив в результаті нашого багаторічного досвіду. Ця мережа не тільки підтримує вас з вашими стажуваннях або семестр за кордоном, але це може також означати негайний старт з вашій кар'єрі після закінчення навчання.

Посилення соціальної компетенції

Ви не тільки шукаєте "простий" освіти і спеціальних знань, але ви також хочете, щоб рости як особистість? Такі цінності, як індивідуальна відповідальність, етичні судження, співпереживання і здорового збалансованість трудового життя є важливими елементами нашої філософії. Ми пропонуємо особистий коучинг, так що у вас є плавний вихід на ринок праці.

Навчання в маленьких класах

Наші класи маленькі, так що викладачі можуть дати вам індивідуальну увагу, що вам потрібно. Вивчення в невеликих групах, не тільки забезпечує сталий навчання, а й зміцнює соціальну компетентність. Наші кампуси процвітають на почуття спільності.

Особистий контакт з викладачами

Тривалий час очікування рази за зустріч з вашим викладачем? Чи не з нами. EBC факультет буде час для ваших запитань - наші двері відкриті для Вас!

Навчання в бізнес-метрополій

Гамбург, Берлін або Дюссельдорф - дослідження, проведене в одному з найбільших бізнес Germany's метрополій. Не будьте спостерігачем - бути там, де речі трапляються!

Розташування

 • Hamburg

  Esplanade 6, 20354, Hamburg

  • Berlin

   Altes Postamt Hauptstraße 27, 10827, Berlin

   • Düsseldorf

    Leopoldstraße 2, 40221, Düsseldorf

    Запитання