Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

Eastern Oregon University

Введення

Eastern Oregon University ( EOU ) був заснований як учительський коледж і сьогодні служить центром освіти, культури та стипендій у сільській місцевості Орегона. На EOU студенти отримують особисту увагу від своїх викладачів, будуючи міцні стосунки з однолітками та наставниками.

Eastern Oregon University обслуговує наших студентів, нашу націю та наш світ, будучи місцем, де щоденно практикуються та живуть вищі рівні навчання. Освіта - це процес зміни себе, підприємство, чревате конфліктом між старими цінностями та новими, старими ідеями та новими. Студенти приходять до університету, щоб їх кинули виклик і, завдяки цьому процесу, стали більшими, спроможнішими та мудрішими. Eastern Oregon University прагне бути місцем, де навчання, опитування, іспити, дебати та міркування моделюються, практикуються та вивчаються - навички, які наші випускники будуть включати в своє відчуття себе, а також будувати і розвивати протягом усього свого життя .

Eastern Oregon University опитування студентів через інтегровані високоякісні гуманітарні та професійні програми, які ведуть до відповідальних та рефлексивних дій у різноманітному та взаємопов’язаному світі.

Будучи освітнім, культурним та науковим центром, Eastern Oregon University пов'язує сільські регіони Орегону з ширшим світом. Наша красива обстановка та невеликий розмір покращують особисту увагу, яку отримують наші студенти. У той же час партнерство з коледжами, університетами, агенціями та громадами додає освітніх можливостей нашого регіону та штату.

Академічні програми Університету Eastern Oregon University дають можливість навчатись у невеликій аудиторії в прекрасному сільському Орегоні. Студенти можуть вибрати з більш ніж 30 академічних програм з чотирма коледжами, включаючи наукові, гуманітарні, викладацькі та бізнес! Eastern Oregon University має невеликі класи з викладачами, які зосереджені на успіху студентів.

Розташування

  • La Grande

    University Boulevard,One, 97850, La Grande

    Запитання