© photo courtesy of Eastern Kentucky University
Eastern Kentucky University

Eastern Kentucky University

Eastern Kentucky University

Прийом

Онлайн

Онлайн-програми EKU надають доступ до тих самих курсів EKU від тих самих видатних професорів у зручному середовищі дистанційного навчання. Найважливіше те, що ступінь, отриманий через EKU Online, має таку ж репутацію якості, як і наші дипломи на кампусі. І вимоги до вступу однакові, незалежно від того, записалися ви на курси онлайн чи на території кампусу.

Застосовувати

 1. Заповніть безкоштовну онлайн-заявку
 2. Надайте офіційні стенограми бакалаврату з усіх коледжів та університетів, які відвідували раніше
 3. Якщо після закінчення середньої школи або GED ви заробили менше ніж 24 години, які можна перенести на рівень коледжу, надайте довідку про середню школу та результати ACT або SAT

Вимоги до вступу на бакалаврат

Міжнародний студент

Студенти вважаються міжнародними заявниками, якщо вони не є громадянами Сполучених Штатів.

Щоб подати заявку як першокурсник, студенти повинні подати повністю оцінену повну середню школу, яка відображає сукупний середній бал, еквівалентний 2,5 вище.

Студенти, які подають заявку на перехід, повинні мати сукупний середній бал 2,0 або вище. Студенти повинні подавати офіційні стенограми всіх курсових робіт на рівні коледжу.* Студенти з менш ніж 24 кредитними годинами також повинні подати повністю оцінену повну середню школу.

Крім того, для стандартного вступу всі іноземні студенти повинні надати дійсну копію свого паспорта та продемонструвати знання англійської мови. Студенти можуть продемонструвати майстерність за допомогою одного з наступного:

 • Залік з англійської мови 101 і 102 від акредитованого коледжу або університету США з оцінкою «C» або вище
 • TOEFL – 530 на паперових носіях, 71 на основі Інтернету або 195 на комп’ютері без оцінки нижче 16
 • IELTS – загальний бал 6,0 з балом 5,0 або вище з кожного предмета/категорії навичок.
 • Duolingo English Test – 95 або вище.
 • Японські студенти можуть подати тест EIKEN з прохідним балом Pre-1.
 • ACT English 18 і ACT Reading 20
 • Читання/письмо на основі доказів SAT 510

Країни, звільнені від обов’язкового знання англійської мови:

 • Ірландія
 • Великобританія
 • Австралія
 • Нова Зеландія
 • Канада (крім Квебеку)
 • Співдружність Карибського басейну – Антигуа і Барбуда, Багамські Острови, Барбадос, Беліз, Домініка, Гана, Гренада, Гайана, Ямайка, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сент-Вінсент і Гренадини, Тринідад і Тобаго

*Для курсової роботи на рівні коледжу, виконаної за межами США, транскрипти повинні бути надіслані до ECE або Josef Silny & Associates для оцінки. Будь ласка, виберіть оцінювання кожного курсу.

Випускник

Бажаєте просунути свою кар’єру чи піти в новому напрямку? Вища школа EKU може допомогти вам просунутися вперед завдяки гнучким магістерським, докторським та спеціальним програмам, доступним навчанням і першокласним навчанням.

Застосовувати

 1. Заповніть безкоштовну онлайн-заявку
 2. Надайте офіційні результати вступних іспитів (GRE, MAT або GMAT), якщо є
 3. Надайте офіційні стенограми бакалаврату (якщо не є випускником EKU)
 4. Надішліть рекомендаційні листи, якщо це необхідно для академічної програми

Як скоро я можу подати заявку?

 • 1 серпня на наступний осінній семестр
 • 1 жовтня на наступний весняний семестр
 • 1 квітня на наступний літній семестр

Стипендії та фінансування

Гранти

Гранти – це вид фінансової підтримки, який не потребує погашення. Багато грантів засновані лише на фінансових потребах, однак деякі гранти також беруть до уваги академічну успішність, програму академічного ступеня та/або статус проживання.

Гранти доступні на федеральному та державному рівні.

Приватні позики

Приватні студентські позики не фінансуються і не субсидуються федеральним урядом; натомість вони фінансуються банками, кредитними спілками чи іншими типами кредиторів.

Банк або кредитор, а не федеральний уряд, встановлює процентні ставки, ліміти позик, умови та умови приватних студентських позик. Ваша здатність претендувати на отримання та позичати приватну студентську позику може ґрунтуватися на багатьох факторах, які можуть включати вашу кредитну історію, незалежно від того, чи вирішили ви мати співпідписувача, кредитну історію вашого співпідписувача, ваш вибір школи та вашу курс навчання. Ці позики не пропонують гнучкі умови погашення чи захист позичальника, які передбачені федеральними студентськими позиками.

Компенсація роботодавця за навчання

Компенсація роботодавця за навчання включає в себе різноманітні програми, спонсоровані роботодавцем, щоб допомогти працівникам оплачувати навчання в коледжі. У багатьох випадках кошти, отримані від цих програм, будуть виключені з доходу та не обкладаються оподаткуванням.

Програми відшкодування витрат на навчання працівникам, як правило, регулюються відділом кадрів роботодавця. Роботодавці можуть надавати до 5250 доларів США на рік у вигляді допомоги роботодавцям у освіті для студентів або аспірантів.

Ваш роботодавець може вимагати від вас досягнення певного класу або завершення програми, щоб отримати відшкодування. Роботодавець також може вимагати, щоб ви залишалися на роботі протягом певного періоду часу після завершення курсу навчання. Нарешті, ваш роботодавець може вимагати від вас надати квитанції або інші докази витрат на освіту.

Військові переваги

Щоб отримати інформацію про ветеранські та дійсні військові служби та пропозиції, зверніться до Управління військових та ветеранських справ EKU за номером 859.622.2345. EKU неодноразово визнається як Military Times, так і GI Jobs як лідер серед шкіл Military Friendly®, і ми з нетерпінням чекаємо, щоб допомогти вам досягти ваших цілей.

Зовнішні стипендії

Ці стипендії призначаються організацією, відмінною від уряду чи університету. Вони доступні в ряді груп, організацій та організацій по всій країні. Ці стипендії можуть мати загальний характер або дуже спеціалізовані та пов’язані з типом роботи, яку ви будете виконувати після закінчення навчання.

Якщо ви отримуєте зовнішню стипендію, ви повинні повідомити про це своє відділення фінансової допомоги, щоб нагорода була належним чином повідомлена як частина вашого загального пакету допомоги. Неповідомлення про винагороди може призвести до того, що винагорода не буде прийнята або частина коштів повинна бути повернена через переплату.

Відомчі стипендії

Відомчі стипендії призначаються окремими кафедрами EKU. Типи, розмір та критерії цих стипендій будуть відрізнятися залежно від кафедри.

Якщо ви отримуєте стипендію відомства, ви повинні повідомити про це своє відділення фінансової допомоги, щоб нагорода була належним чином повідомлена як частина вашого загального пакету допомоги. Неповідомлення про винагороди може призвести до того, що винагорода не буде прийнята або частина коштів повинна бути повернена через переплату.

Стипендії фонду

EKU пощастило мати сотні щедрих людей та організацій, які пожертвували гроші на стипендії для нинішніх студентів EKU з різним походженням, ситуаціями та інтересами. Вони називаються стипендіями фонду EKU. У зв’язку з кількістю цих стипендій та різними критеріями для них, EKU розробила єдину заявку на отримання стипендії Фонду.

Після заповнення заявки вас розглядатимуть для отримання будь-якої стипендії фонду, на яку ви маєте право. Критерії для цих стипендій різняться і можуть включати науковців, спеціальність, інтереси, місце проживання тощо.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

 • Richmond

  Lancaster Avenue,521, 40475, Richmond

  Запитання