Eastern Institute of Technology

Eastern Institute of Technology

Eastern Institute of Technology

Введення

Eastern Institute of Technology ( EIT ) пропонує вам понад 150 кваліфікацій від сертифіката та диплому, до ступеня та рівня післядипломної освіти в кампусах в затоці Хоукс , Тайравіті (Гісборн) та Окленді.

Або вчитися в одному з наших регіональних навчальних центрів , розташовані в Гастінгсі, Maraenui, Ruatoria, Tokomaru затоці, Waipukurau і Wairoa.

EIT Hawke's Bay - це один із найпривабливіших кампусів Нової Зеландії з чудовою архітектурою та затіненими відкритими ділянками для навчання в теплі дні. Два кампуси EIT Tairāwhiti розташовані в самому центрі Гісборна, недалеко від річки Таруеру , і ви не зможете отримати більше центрального значення, ніж розташування EIT Окленді, на вулиці Квін-стріт!

Коли ви вирішите навчатися в EIT ви отримаєте досвід, який допоможе вам отримати знання та навички, щоб просунутися вперед, незалежно від того, чи хочете ви прорватися до обраної кар’єри чи змінити життєвий напрямок.

Навчання вимагає рішучості, відданості та самодисципліни. Будучи студентом Eastern Institute of Technology , ви можете отримати підтримку, яка допоможе вам зосередитись на тому, що насправді важливо - на вашому навчанні та вашому майбутньому.

Коли ви стаєте студентом Eastern Institute of Technology , це може бути ваш перший виїзд з дому, або це може бути вперше, коли ви навчаєтесь на вищому рівні. Це все може бути для вас дуже новим.

Ваше навчання займе багато часу, тому вам може знадобитися допомога з іншими частинами вашого життя.

Щоб допомогти вам отримати максимальну віддачу від свого часу тут, Eastern Institute of Technology пропонує вам підтримку різними способами. Незалежно від того, чи шукаєте ви допомогу у виборі потрібних предметів, чи вам потрібні певні вказівки, щоб показати вам найкращий спосіб увійти до обраної кар’єри, є хтось, хто може допомогти.

Отримайте особисту індивідуальну допомогу від дружніх експертів Eastern Institute of Technology які мають великий досвід допомоги студентам, як ви. Вони перебувають у кампусі, щоб запропонувати поради, інформацію та настанови.

Є й інші способи, якими Eastern Institute of Technology може вам допомогти. Якщо у вас є діти, догляд за дітьми в наших містечках у затоці Хоукс та на Тайравіті може піклуватися про них під час навчання. Якщо вам потрібно житло, поцікавтесь можливістю зупинитися в студентському селі навпроти містечка Хоук-Бей.

Ми хочемо, щоб ваш час у Eastern Institute of Technology був захоплюючим, продуктивним та успішним, тому переконайтеся, що ви скористалися всією підтримкою, яку ми пропонуємо.

Розташування

  • Auckland

    Floor 4-8, Queen Street,238, 1010, Auckland

    Запитання