Keystone logo
East Central University

East Central University

East Central University

Введення

East Central University був однією з трьох звичайних шкіл, створених у східній штаті Оклахома в 1909 році. Три подібні заклади були створені раніше в західній половині нового штату, і кожен з них забезпечував підготовчу освіту, включаючи два роки навчання в коледжі, що призводило до сертифікації вчителів.

Вибір Ади в якості місця розташування коледжу відбувся після інтенсивних зусиль лобіювання з боку клубу "25000", місцевого клубу, який також збирав кошти на зарплату викладачів, щоб уроки могли розпочатися тієї осені в місцевих церквах та класах державних шкіл. Законодавчий орган 1910 року виділив кошти на зарплату викладачів та будівництво будівлі, яка була завершена пізніше того ж року на 16-акровій ділянці, подарованій Даном Хейсом, членом, що наділяв чикасо.

У 1919 році шість звичайних шкіл стали учительськими коледжами і почали присвоювати ступінь бакалавра. У 1939 році вони додали дипломні програми з мистецтв і наук і були визначені державними коледжами. У 1954 р. Шість коледжів отримали дозвіл запропонувати свої перші аспірантські роботи за п’ятою програмою для викладачів. З тих пір були додані інші ступені магістра. У 1974 році Іст-Сентрал став Східно-Центральним університетом штату Оклахома. Назва була змінена на East Central University у 1985 році.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Ada

    East 14th Street,1100, 74820, Ada

    Запитання