Keystone logo
EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

EAE Business School Barcelona

Статистика

EAE підписала угоди з близько сотнею академічних установ та бізнес -шкіл 38 країн, 16 американських, 17 європейських, трьох азіатських та двох африканських країн. EAE сприяє академічному, культурному та професійному обміну між ними.

  Особливості кампусу

  EAE має в даний час кампус-сайти в Барселоні та Мадриді, а також забезпечує онлайн-освіту за допомогою Online Business School. Вона пропонує одне з найширших аспірантських курсів в Іспанії, ступінь магістра ділового адміністрування та близько ста навчальних курсів та безперервного навчання.

  EAE також має три міжнародних відділення в Лімі (Перу), Боготі (Колумбія) та Мехіко (Мексика), які зміцнюють наші інституційні зв'язки з Латинською Америкою.

   Рейтинги

   Наші майстри розміщені в Top 250 газети El Mundo і є одними з кращих в Іспанії. Міжнародна MBA - це правильний шлях досягнення ваших цілей у цій глобальній бізнес-середовищі.

   Вимоги до вступу на програму

   Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

   Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

   Розташування

   • Barcelona

    EAE Business School C/ Aragó 55 , 08015, Barcelona

    • Madrid

     Campus Madrid C/ Joaquín Costa, 41, 28002, Madrid

     • Barcelona

      Carrer d'Aragó, 28, 08015, Barcelona

      Запитання