e-courses4you

e-courses4you

e-courses4you

Введення

Про нас

e-courses4you об'єднали більше 45 років досвіду збуту та 18 років досвіду електронного навчання.

Завдяки нашим ексклюзивним партнерам, які надають найсучасніші тренінги. Наше бачення полягає в тому, щоб стати одним із провідних світових постачальників якісних та доступних навчальних програм для всіх користувачів.

"Я пам'ятаю, що будучи однією з найскладніших постачальників навчальних програм, а також розвинувши бізнес на великій підтримці та обслуговуванні клієнтів, 18 років тому ми продовжуємо працювати. Ми повинні робити щось правильно! "

106245_pexels-photo-1266007.jpeg

Наше завдання

Наша місія полягає в тому, щоб навчити тренерську підготовку з вами враховувати, чи хочете ви покращити кар'єрні сходи, шукаєте нові робочі місця, думаєте про домашній бізнес або хочете поліпшити загальний стан здоров'я та фітнес, е- курси 4, ви будете доставляти вам навчання, щоб поліпшити кожен аспект вашого життя.

Наші курси проводяться провідними фахівцями у своїй галузі, наприклад, ми не просто виходимо з будь-якого контенту з полиці, наприклад, наша програма е-науки була розроблена колишнім професором в Стенфорді, який працював з НАСА !! , нашими партнерами із знаменитості є Брайан Трейсі, Тоні Роббінс та Стівен Кові, а наші бізнес-пакети є партнерами Microsoft, щоб принести вам вміст, який не просто середній, а видатний!

Наша громада

Всі курси, що надаються e-courses4you , підтримуються нашими e-courses4you інструкторів та спеціалізованою командою підтримки

Незважаючи на те, що це дуже багато програм електронного навчання, ви все одно можете отримати необхідну підтримку:

  • Надішліть нам команду з обслуговування клієнтів у будь-який час і отримайте відповідь протягом 72 годин
  • Наш спеціалізований допоміжний персонал під рукою з 9:30 до 17:30 з понеділка по п'ятницю, щоб якнайшвидше виконувати будь-які запитання чи питання
  • Майте впевненість в тому, що ви робите з потрібними людьми, що стоять позаду вас

Наш персонал

Всі вони були ретельно підібрані та навчені нами, щоб слухати дуже уважно, бути ефективним, веселим і яскравим, і завжди зосереджуватись на споживачах.

Наша служба підтримки телефонів у вас під рукою 5 днів на тиждень і доступна по електронній пошті з часом відповіді протягом 72 годин.

Розташування

  • Harlow

    Unit 19 Barrows Road, CM19 5FN, Harlow

Програми

Запитання