Duke University School of Medicine

Duke University School of Medicine

Duke University School of Medicine

Введення

Duke University School of Medicine , заснована в 1930 році, є наймолодшою з найкращих медичних шкіл країни. Посідає шосте місце серед медичних шкіл країни, школа пишається тим, що є інклюзивною спільнотою видатних студентів, дослідників, клініцистів та співробітників, де підтримується міждисциплінарна співпраця, а чудові ідеї прискорюють трансляцію фундаментальних наукових відкриттів для покращення здоров’я людини на місцевому та околицях. Глобус.

Duke University School of Medicine школа Університету Дьюка, школа медсестер Університету Дьюка, система охорони здоров’я Університету Дьюка та приватна діагностична клініка (PDC), що складається з понад 2500 лікарів і дослідників факультету, понад 1300 студентів і понад 6000 співробітників, включають Duke Health. академічний медичний центр світового рівня. Система охорони здоров’я охоплює лікарню університету Дьюка, регіональну лікарню Дюка, лікарню Дюка Ролі, первинну медичну допомогу Дьюка, будинок і хоспіс Дьюка, охорону здоров’я та оздоровлення Дьюка, а також численні організації.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Durham

    Tower Boulevard,3100, 27707, Durham

    Запитання