Duke University School of Law

Duke University School of Law

Duke University School of Law

Введення

Юридична школа Дюка - це амбіційна та новаторська установа, метою якої є підготовка студентів до відповідального та продуктивного життя в адвокатській професії, забезпечуючи сувору юридичну освіту в середовищі співпраці, підтримці та різноманітті.

Як спільнота науковців, Юридична школа також забезпечує керівництво на національному та міжнародному рівнях у зміцненні розуміння права та вдосконаленні законодавства та правових інститутів за рахунок державної служби, досліджень та стипендій найвищого рівня, відображаючи, де це доречно , внески науковців з інших дисциплін університету Дьюка.

На юридичній школі Дюка студенти та викладачі мають досвід та сприяють академічній строгості в міждисциплінарному середовищі, яке підтримує та цінує творчість та інновації. Стратегічні інвестиції у викладачі, клініки, міждисциплінарні центри, юридичні журнали та інші можливості для розвитку студентів, а також у технології, а також підтримка ініціатив та можливостей, що служать суспільним інтересам, гарантують, що Юридична школа залишатиметься на передньому краї юридичної стипендії, обслуговування та освіта. Ці зобов’язання закріплені в Герцоговому плані LEAD, наборі принципів зростання лідерства, який інформує про розвиток відданих етичних юристів, добре обладнаних для XXI століття.

Розташування

  • Durham

    Science Drive,210, 27708, Durham

    Запитання