Duke University Sanford School of Public Policy

Duke University Sanford School of Public Policy

Duke University Sanford School of Public Policy

Введення

Відповідно до спадщини нашого тезки, Санфордська школа державної політики має обурливі амбіції.

Ми прагнемо бути чудовою школою державної політики у XXI столітті і бути визнаними лідерами у своїй галузі.

Місія Школи державної політики Дюка Сенфорда полягає у покращенні життя шляхом дослідження найбільш актуальних питань державної політики та підготовки студентів до життя керівництва, громадської участі та державної служби.

У 2019 році викладачі та співробітники Санфордської школи зустрілися, щоб обговорити спільні цінності, які визначають нашу спільноту. Ці значення (в алфавітному порядку) керують школою Санфорда щодня.

Співпраця

Санфордська школа проводить зразкові дослідження, які приводять різні дисциплінарні перспективи для вирішення важливих питань, що стоять перед нашою місцевою громадою, нацією та світом. Наша робота відповідає найвищим стандартам академічної строгості та може бути зразком для відповідних політикам міждисциплінарних досліджень, які мають реальний та позитивний вплив на світ.

ВІДМІННІСТЬ

Наш видатний факультет включає 5 членів Національних академій, 19 які займають поважні кафедри, та досвідчених професіоналів, таких як колишній старший цивільний адвокат американської армії Том Тейлор та колишній керівник Facebook Метт Перо.

Наше вчення найвищого рівня. Ми озброюємо майбутніх та поточних політичних керівників навичками, знаннями та досвідом, які надають їм сили та надихають на позитивні зміни у світі.

ВКЛЮЧЕННЯ ТА РІЗНОМАНІТНІСТЬ

У нас жива та різноманітна спільнота науковців, викладачів, адміністраторів та студентів. Ми черпаємо сили з різних дисциплін, перспектив та особистого досвіду. Ми пишаємось багатством нашої громади. Ми усвідомлюємо, що для проведення важливих досліджень та розширення можливостей та натхнення майбутніх лідерів ми повинні сприймати різноманітність. Дійсно, це джерело нашої сили. Дізнайтеся більше про наш комітет з питань різноманітності та інклюзії.

ЦІЛІСТЬ І ЧЕСНІСТЬ

Дікганг Мозенеке, Музична група

Спеціальні гості

Протягом року студенти мають можливість зустрічатися з відвідувачами кампусу, які мають широкий спектр життєвого досвіду. Протягом 2019-2020 навчального року почесний Дікганг Мозенеке, який піднявся від лідера з прав людини під час апартеїду до заступника голови юстиції Південної Африки, провів час у студентському містечку як стипендіат Рубенштейна. Мозенеке - восьмий експерт, який приєднався до Академії стипендіатів Герцога Рубенштейна, і перший міжнародний співробітник.

Наша мета - завжди поводитись морально, чесно та порядно. Незалежно від того, чи контролюємо ми дослідження, чи приєднуємось до бесіди в класі, ми віримо, хто ми є, і як ми діємо, має значення. Ми дотримуємось найвищих ідеалів. Ми прагнемо бути правдивими - до себе та інших, навіть коли це важко. Ми прагнемо бути почесними та надійними.

ПОВАГА

Коли відвідувачі заходять у будівлю Санфорда, вони часто бачать невеликі групи студентів та викладачів, глибоко розмовляючи. Для нас важлива така повага один до одного як до людей та як до науковців. Ми поважаємо себе та інших. Ми цінуємо кожного члена нашої громади і дбаємо про їх почуття та добробут. Ми приймаємо одне одного цілком.

СЕРВІС

Ми прагнемо змінити ситуацію. Студенти та викладачі проводять дослідження та займаються волонтерством у нашій громаді. Один професор зараз виконує обов’язки нашого мера! Ми також глибоко взаємодіємо з державними, національними та міжнародними спільнотами, включаючи тих, хто формує державну політику в урядах, міжнародних організаціях, некомерційних організаціях, медіа-організаціях та приватному секторі. Ми хочемо, щоб наше залучення було двосторонньою вулицею, одночасно для проектування наших досліджень на політику та практику, а також для тих, хто розробляє політику та практиків, щоб інформувати про наше навчання та дослідження.

Розташування

  • Durham

    Science Drive,201, 27708, Durham

    Запитання