Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Duke University Nicholas School of the Environment

Введення

Навколишнє середовище Дюка надає можливість цілеспрямованим особам дізнатися про кар'єру, яка робить позитивний внесок у навколишнє середовище та світ, або продовжувати кар'єру. Ми об’єднуємо яскравих, талановитих та амбіційних людей з усього світу, інтереси яких варіюються від природоохоронних до кліматичних змін та всього іншого.

Місія

СТВОРЕННЯ ЗНАНЬ

Ми створюємо знання шляхом базових, прикладних та міждисциплінарних досліджень у відповідних фізичних, життєвих та соціальних науках, покликаних розширити наше розуміння Землі та її навколишнього середовища.

СТВОРЕННЯ ГЛОБАЛЬНИХ ЛІДЕРІВ

Ми розвиваємо лідерство завдяки:

Бакалаврська академічна програма, призначена для поширення розуміння Землі та екологічної етики серед нових кадрів випускників Дюка

Професійна магістерська програма, яка готує нову породу екологічних фахівців, що працюють у державному, приватному та некомерційному секторах, володіючи навичками, необхідними для розробки та впровадження ефективної екологічної політики та практики

Доктор філософії програма, присвячена поповненню нового покоління вчених світового класу, дослідників та освітян у галузі навколишнього середовища

КОВАННЯ СТІЙКОГО МАЙБУТНЬОГО

Ми стратегічно зосереджуємо інтелектуальні ресурси та капітал, накопичений у дослідженнях та освіті, на вирішення трьох найскладніших екологічних проблем, що стоять перед суспільством:

Клімат та енергетика

Наземні та морські екосистеми

Здоров’я людини та довкілля

Історія

Миколаївська школа святкує дату свого заснування як 1991 рік, але вона представляє собою об’єднання трьох організацій, які майже такі ж старі, як і сам університет. Школа лісового господарства та екологічних досліджень та Морська лабораторія Університету Дьюка (обидві створені в 1938 році) об’єдналися в 1991 році, щоб стати Школою навколишнього середовища, яку в 1995 році було названо Миколаївською школою навколишнього середовища після подарунка від Пітера М. на 20 мільйонів доларів. і Джіні Ніколас з Бостона. У 1997 році кафедра геології (сформована в 1936 році) приєдналася до школи як Відділ наук про Землю та океан і зосереджує увагу на ряді областей на стику наук про Землю та навколишнє середовище.

ЗАСТАНОВЛЕНО

  • Миколаївська школа навколишнього середовища: 1991 рік
  • Морська лабораторія університету Дюка: 1938 рік
  • Лісова школа: 1938 рік
  • Кафедра геології: 1936

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Durham

    Circuit Drive,9, 27710, Durham

    Запитання