Keystone logo
University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

Введення

Тракійський університет у Старій Загорі, визнаний державою в Болгарії, повністю включив університет DTMD як підрозділ станом на 3 квітня 2024 року. Таким чином, університет DTMD є люксембурзьким розташуванням (філією) болгарського Тракійського університету, національне законодавство якого він дотримується . Програми акредитовані як у Болгарії, так і в німецькій AHPGS Freiburg i.Br., тобто не у Великому Герцогстві.

Спочатку Тракійський університет видав усі дипломи та звання університету DTMD, які, отже, не є люксембурзькими дипломами чи званнями. Університет DTMD працює в Люксембурзі для Тракійського університету в галузі безперервної освіти (підвищення кваліфікації) для медичних професій та суміжних професій, що було започатковано Брюгге-Копенгагенським процесом.

Будучи міжнародною мережею висококваліфікованих викладачів з європейських університетів та університетських лікарень, наукових інститутів, академічних навчальних практик та міжнародних спеціалізованих товариств, Університет DTMD, сертифікований DIN/ISO, був визнаний урядом Люксембургу "Organisme de formation professionelle" заснований у замку Вільц з 2017 року. Навчальна та дослідницька діяльність університету DTMD акредитована по всій Європі.

Мета Університету DTMD полягає в тому, щоб запропонувати програми безперервної післядипломної освіти з медицини та стоматології, а також сертифікати про спеціальну освіту та навчання для всіх супутніх медичних професій. Студенти беруть безпосередню участь у дослідницькій діяльності університету DTMD через свої емпіричні та клінічні курсові роботи, магістерські роботи та докторські дисертації.

Університет DTMD прагне відповідати суворим вимогам щодо прозорості та проникності Брюгге/Копенгагенського процесу Комісії ЄС на рівнях 6 (бакалавр), 7 (магістр) і 8 (доктор) Європейської рамки кваліфікацій (EQF).

Університетом DTMD керує рада директорів, до складу якої входять професор Ройтер (президент) і професор Реслер (декан). Reuter відповідає за стратегію та адміністрування. Рьослер відповідає за викладання та дослідження.

«Університет цифрових технологій у медицині та стоматології DTMD», або скорочено «Університет DTMD», увійшов до складу Тракійського університету в Стара-Загора (Болгарія) під вищезазначеною повною назвою 3 квітня 2024 року. Тракійський університет є повністю державним керувати університетом з медичною спрямованістю. Рішення приєднати Університет DTMD до Тракійського університету означає, що Тракійський університет керує своїм університетом DTMD як місце розташування (філія) у Люксембурзі та спочатку видає всі ступені та звання. Болгарське місто Стара Загора також стане домом для інститутів, пов’язаних з університетом DTMD.

Незалежно від цього, Університет DTMD також стане філією інших міжнародно визнаних університетів у майбутньому. Університет DTMD гарантує, що ці університети повністю класифікуються як "кабіна" під категорією H+ Німецькою конференцією міністрів освіти та культури (списки KMK).

Why study at University for Digital Technologies in Medicine & Dentistry Luxembourg

Університет DTMD покладається на міжнародну мережу висококваліфікованих викладачів для забезпечення оптимального академічного успіху. Вони надходять виключно з європейських університетів та університетських лікарень, наукових інститутів, академічних практик викладання та міжнародних спеціалізованих товариств.

Our lecturers are also active in academic teaching and research as well as in medical practice, which enables us to ensure that our teaching is very practice-oriented.

Розташування

 • Wiltz

  (DTMD Luxembourg) Château de Wiltz L-9516 Wiltz, 9516, Wiltz

 • Warsaw

  Warsaw, Польща

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання