© Eva Dang
DSM Assessment & Training

DSM Assessment & Training

DSM Assessment & Training

Введення

DSM народилася з бажання сприяти любові до навчання, зростання, розвитку, для людей та організації. Працюючи на міжнародному рівні, він мав привілей працювати з різними організаціями та окремими особами, щоб допомогти їм задовольнити свої потреби в навчанні, будувати кар'єри та отримати кваліфікацію, яка є значущою.

Наша Академія Лідерства та Менеджменту була створена з метою розвитку лідерських навичок та надання кваліфікації, які мають відношення до справжнього ділового світу. Отже, лідери оснащені та кваліфіковані для вирішення бізнес-завдань 21-го століття.

DSM Лідерство та управління Академією

 • Надає ряд професійних кваліфікаційних пакетів, які є гнучкими та відповідають галузевим стандартам
 • Надає кваліфікацію, яка визнається на міжнародному рівні
 • Надає кваліфікацію, доступну для професійного бізнесу, яка може відповідати роботі та іншим зобов'язанням
 • Кваліфікація, яка є гнучкою, доступною в Інтернеті та доступною

Ми прагнемо до розвитку окремих осіб та організацій, щоб забезпечити їхнє оснащення для вирішення завдань бізнесу завтрашнього дня.

Стандарти

Ми прагнемо заохотити любов до навчання, зростання, розвитку, для людей та організації. Усі наші курси забезпечують найвищі стандарти онлайн-навчання, які ми продовжуємо переглядати та вдосконалювати.

Ми прагнемо до вашого навчання та прогресу.

Ресурси

Всі студенти добре підтримуються на протязі всього курсу:

 • Доступ до порталу навчання в Інтернеті
 • Виділена підтримка викладача
 • Е-тренування сесій

Університетські Pathways :

Отримання університетського ступеня у Великобританії або MBA може бути дуже дорогим. Ми хотіли запропонувати студентам доступну і гнучку альтернативу. Наші університетські курси та програми Pathway надають студентам можливість отримати престижний університетський ступінь у Великобританії, навіть не залишаючи своїх домів. Наші онлайн-кваліфікаційні програми та партнерські зв'язки з акредитованими організаціями дозволяють отримати ступінь Великобританії.

Університет Pathway курси:

Наші Інтернет-курси надають університетські кредити, щоб ви могли отримати звільнення від курсу бакалаврів та магістрів, це означає, що ви можете отримати визнану у Великобританії ступінь, яка є більш доступною і гнучкою. Наш університет Pathway курси:

 • ILM Level 7 Leadership
 • Ступінь ILM рівня 7 у сфері лідерства та менеджменту - 20 магістрів
 • Диплом ATHE рівня 7 у стратегічному управлінні - 120 магістрів
 • ATHE 5-й диплом з підвищення кваліфікації в галузі управління бізнесом - 120 кредитів до ступеня бакалавра
 • ATHE 4-й рівень розширеного диплому з управління бізнесом - 120 кредитів на отримання ступеня бакалавра
 • Комбінований рівень 4
 • Диплом ATHE 3 рівня в галузі управління бізнесом - курс фундації

Подвійна сертифікація МВА

Наша програма MBA - це комплексна програма, яка забезпечує професійну та академічну сертифікацію. Як частина нашої програми МВА, ви отримаєте сертифікат рівня ILM 7 та ATHE 7 рівня в стратегічному управлінні, який забезпечить вас професійною кваліфікацією, міжнародно визнаною в галузі бізнесу, менеджменту та керівництва. Ви також зможете пройти курс підвищення MBA за допомогою дистанційного навчання в університеті Нортгемптона. Цей унікальний пакет тренінгів для бізнесу та лідерства гарантує, що ваш CV виділяється. Наш Комбінований пакет МВА використовує наше унікальне партнерство з найкращими акредитованими в Великобританії організаціями та університетами, щоб запропонувати комплексний, доступний та гнучкий пакет МВА.

У навчанні компанії

Ми працюємо з компаніями з усіх галузей, щоб створювати свої лідерські навички та можливості відповідно до потреб організацій.

Ми можемо надавати індивідуальні програми відповідно до всіх вимог.

У компанії лідерство

Ми співпрацюємо з організаціями, щоб створювати та створювати власні академії провідних компаній, щоб забезпечити кваліфікацію професіоналів та академічного керівництва персоналу. Ми можемо доставити всі наші кваліфікаційні програми як програму компанії. Ми мали привілей створювати академії провідних компаній для компаній на міжнародному рівні та у Великобританії.

Розташування

 • Bromley

  179 High Street, BRN 1NN, Bromley

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання