Driestar Christian University for Teacher Education

Driestar Christian University for Teacher Education

Driestar Christian University for Teacher Education

Введення

Забезпечення хорошої освіти для дітей та молодих людей завжди було нашим прагненням. Освіта пронизане біблійною ідентичністю. Освіта, яка дійсно торкається їх і дає їм щось міцне значення. Для дітей та студентів у Нідерландах, а також для людей у ​​всьому світі.

Християнський університет для навчання вчителів - це центр знань для християнської освіти. У 1944 році ми розпочали невеликий реформований учительський коледж. З того часу ми перетворилися на університет професійної освіти, який спеціалізується на підготовці як початкових, так і середніх викладачів. У 2005 році цей заклад об'єднався з центром освітньої підтримки.

Християнський Університет Driestar для педагогічної освіти є навчальним закладом з трьома відділеннями і має 325 співробітників. Наше прагнення - пропонувати сучасні програми та контакти з педагогічною практикою. Усі наші програми були оцінені між першим та п'ятим у національних рейтингових списках для програм підготовки вчителів. Спеціальні освітні потреби є однією з наших галузей знань.

Ми тісно співпрацюємо з кількома початковими навчальними закладами та розвиваємо тісні зв'язки з практикуючими в цій галузі, і через цю участь ми знаємо, що важливо для вчителів у своїх класах.

Християнська ідентичність

Християнський Університет Дрістара для педагогічної освіти є реформатним закладом. Наше основою є вічне і непогрішне Слово Боже і конфесії віри, засновані на Біблії (Гейдельберзький катехізис, Нідерланди, сповіді віри та канони Дорда).

Наша християнська ідентичність є основою нашої організації: всі педагогічні та організаційні аспекти засновані на нашій християнській вірі. Отданість, надійність, мудрість, приналежність та мужність є основними цінностями, з яких ми намагаємося виконувати свою роботу.

відношення

 • Корам Део: уявлення про те, що ми живемо для Бога.
 • Управління: уявлення про те, що ми отримуємо таланти і ці таланти цілеспрямовано виконують, коли Бог встановлює нас на роботу.
 • Залежність: уявлення про те, що ми живемо в розбитому світі і повністю залежить від милості та сили Божої, яку ми отримуємо від Нього.

Зір

У Дрістарському християнському університеті для педагогічної освіти вся робота надихається нашою переконаністю, що Біблія є вічним і життєво важливим джерелом.

Це дає нам основні принципи викладання та освіти. Ми вважаємо закликати оцінювати всі тенденції в галузі освіти згідно з біблійними принципами, і ми сподіваємося висловити (протестантський) християнський і (біблійний) реформатський погляд на освіту в суспільстві. У суспільстві, де людина стала нормою, ми дуже серйозно ставимося до цієї відповідальності.

Ми проводимо освітні дослідження, оцінюючи теорії (теоретичні концепції), а потім застосовуємо їх до вчителів у цій галузі. Ми віримо, що знання можна розвинути лише спільно з вчителями та іншими практиками, а також співпрацюючи з нашими партнерами (через національні та культурні кордони).

Місія

Християнський Університет Driestar для педагогічної освіти є навчальним закладом з місією.

Ми, як Driestar Christian University for Education, надихаємо, виховуємо та підтримуємо (студентські) вчителі та школи, що надають освіту на основі реформаторських християнських принципів.

Наша ідеальна школа

 • забезпечує християнську освіту

 • це ідеальне робоче місце для християнського вчителя.

 • Це місце, де учні можуть навчатися в натхненному середовищі

 • це школа, де діти з особливими потребами отримують особливу турботу та увагу.

 • має відмінне керівництво і добре управляється.

 • розглядає батьків як одного з найважливіших партнерів у галузі освіти та підтримує батьків у підвищенні їхніх сімей.

Розташування

 • Gouda

  Driestar Hogeschool University for Teacher Education Burg. Jamessingel 2 PD GOUDA, 2803, Gouda

Програми

  Також заклад пропонує:

  Запитання