Dr. Ignacio Chavez National Institute of   Cardiology (Instituto Nacional de Cardología Dr. Ignacio Chávez)

Dr. Ignacio Chavez National Institute of Cardiology (Instituto Nacional de Cardología Dr. Ignacio Chávez)

Dr. Ignacio Chavez National Institute of   Cardiology (Instituto Nacional de Cardología Dr. Ignacio Chávez)

Введення

Національний кардіологічний інститут був відкритий 18 квітня 1944 року з прогресивним баченням свого засновника, доктора Ігнасіо Чавеса, який описав його призначення як «… Центр, який був чимось більшим, ніж лікарня для кардіологічних хворих, Центр, який був водночас лікарня, науково -дослідна лабораторія, школа та інструмент соціальної та людської допомоги. "

З моменту свого заснування Інститут повністю виконав цю обіцянку і здобув міжнародне визнання за свої дослідження та підготовку фахівців. Так само він завоював серця мексиканців за якість та доброзичливість медичної допомоги, яку він надає.

Указом президента від 13 березня 1979 року Інститут змінив назву на Національний інститут кардіології Ігнасі Чавеса як заслужена вшанування його засновника.

Сьогодні Інститут продовжує виробляти оригінальні та значні наукові дослідження та технологічні інновації на рівні фундаментальних та клінічних наук у галузі кардіології, кардіоневрології, нефрології та ревматології. Це центр, який готує найбільшу кількість фахівців із серцево -судинної системи, які завдяки своєму академічному рівню та професійній етиці підтримують назву Інституту. Це довідковий центр для надання медичної допомоги третього рівня, переважно пацієнтам, яким не вистачає соціального забезпечення.

Для досягнення поставленої мети в Інституті працює близько 2500 людей, координованих п'ятьма дирекціями (Медична, Сестринська справа, Освіта, Дослідження та Адміністрація).

Місія

Полегшити серцево -судинні захворювання за допомогою трансцендентних наукових досліджень, вищої професійної освіти та сучасної медичної допомоги з гуманітарною якістю.

Розташування

  • Mexico City

    Juan Badiano,1, 14080, Mexico City

    Програми

    Запитання