Dong-eui University

Dong-eui University

Dong-eui University

Введення

Освітня корпорація Донг-Еуї (DEI) була створена "для сприяння національному процвітанню через освіту" в 1966 році покійним доктором Кім Ім-Сіком. З тих пір DEI, до складу якого входять Dong-eui University , Технологічний інститут Донг-Еуї, Технічна школа Донг-Еуї та Середня школа Донг-Еуї, сприяє розвитку нації та регіону, навчаючи численних талановитих людей ; і відкриття медичного центру Донг-Еуі зробило його внесок у суспільство, слугуючи громаді всім серцем.

Dong-eui University , який досяг значного зростання за останні 38 років досвіду роботи у вищій школі, тепер продовжує виконувати свою роль центру глобальної освіти лідерів за межами регіону. Ми, з нашим сильним бажанням відкрити нову історію, створимо найкращу освітню атмосферу для наших 18 000 студентів, щоб забезпечити їх компетенцією та конкурентоспроможністю, необхідними в епоху безмежної конкуренції.

"Dong-Eui-Ji-Chun", засновник Dong-eui University , виступає за те, щоб навчити студентів глибоко розуміти світ через академічну підготовку та вдосконалення особистості. Маючи на увазі цей дух, ми продовжимо формувати майбутніх лідерів, які зможуть успішно впоратися з хвилями змін у все більш швидкозмінному внутрішньому та міжнародному середовищі.

Шановні студенти! Я сподіваюся, що ви, як рушійна сила просування нації та регіону у 21 столітті, продовжуватимете виховувати творче мислення та мужність, щоб прийняти нові виклики. Dong-eui University готовий, здатний та готовий допомогти вашій мрії про мужність та надію. Будь ласка, присвятіть себе науковому пошуку та кар’єрному розвитку, щоб ви могли бути тим, хто відкриє краще, перспективніше майбутнє.

Розташування

  • Busanjin-gu

    Busanjin-gu, Південна Корея

    Запитання