© John Paul Swaminathan
Don Bosco International Media Academy

Don Bosco International Media Academy

Don Bosco International Media Academy

Введення

DBIMA — це кіношкола, заснована медіа-професіоналами та визнаними експертами кіно. Курси унікально розроблені для підготовки студентів до нової креативної економіки в кіно. Ми пропонуємо європейський бакалавр мистецтв у галузі кіно та аудіовізуальних засобів та європейський магістр мистецтв у галузі кіно та аудіовізуальних засобів. Навчання відбувається в невеликих класах, кожен учень отримує інструкції один на один. Ми також надаємо галузеві технології елітного рівня, надаючи їм практичний досвід і перевагу, допомагаючи їм знайти роботу в майбутньому. Студенти нашого кампусу ростуть разом зі знаннями та можливостями, думаючи про лідерство, навчання та інструменти.

вчитися Співпрацювати Відкрийте для себе Атестація

Отримайте основні навички та розвивайте свої таланти в команді. Робота над цікавими проектами.

Зустрічайтеся та творіть разом з іншими представниками різних культур. Знаходьте друзів, співробітників і майбутніх колег на все життя. Отримайте можливість відвідати Париж і пройти курс «Навчальна подорож», щоб побачити різні куточки Франції та Європи. Наші дипломи сертифіковані EABHES для Європи та визнаються у понад 138 країнах світу.

Чому DBIMA?

Курси DBIMA, засновані працюючими медіа-професіоналами та досвідченими викладачами, унікально розроблені для підготовки студентів до нової креативної економіки в кіно. Навчання проводиться в невеликих аудиторіях, кожен учень отримує індивідуальний час навчання та отримує власну комп’ютерну робочу станцію, оснащену тим же програмним забезпеченням, яке використовують професіонали галузі в усьому світі.

Ми також надаємо галузеві технології елітного рівня, недоступні в більшості шкіл, даючи нашим учням необхідний практичний досвід і перевагу в пошуку роботи в майбутньому.

Розширюйте свої знання та можливості за допомогою інтелектуального лідерства, навчання та інструментів.

Цілі та етос

Медіаіндустрія швидко розвивається в усьому світі, очікується, що до 2030 року вона досягне приблизно 6709,4 мільярдів доларів США. Але освіта в галузі мистецтва та медіа коштує дорого, позбавляючи пристрасну та талановиту молодь можливості навчатися та працевлаштовуватися в цій галузі, що розвивається.

Місія Don Bosco International Media Academy полягає в тому, щоб запропонувати кожному студенту, незалежно від матеріального становища, найкращу освіту в технічно розвиненому середовищі, що підтримує творчість.

Ця місія знаходиться в центрі ширшої місії Салезіанського Товариства Дона Боско, визнаного урядами в усьому світі як міжнародна організація, що вирізняється своєю освітою знедолених та молоді в групі ризику.

Цілі Педагогічні

 • Надайте професійну, мистецьку та технічно обґрунтовану освіту, спрямовану на підготовку студентів до нових можливостей у новій креативній економіці в кіно.
 • Визначте таланти, сильні сторони та захоплення кожного учня та допоможіть йому спланувати шлях до успіху.
 • Дайте студентам практичні інструкції щодо реального обладнання та програмного забезпечення, яке буде використовуватися в їхній професійній діяльності, а не щодо менш дорогих напівпрофесійних альтернатив, які використовуються багатьма установами.
 • Допоможіть студентам-випускникам отримати доступ до можливостей працевлаштування за допомогою онлайн-ринку вакансій, який бачать професіонали з усього світу.
 • Співвідношення кількості вчителів і студентів набагато нижче, ніж у більшості навчальних закладів.

Цілі Соціологічні

 • Зберігайте плату за навчання доступною та інклюзивною для тих, хто інакше не мав би коштів для навчання в цій галузі.
 • Надайте безкоштовну освіту обраним талановитим кандидатам з усього світу. Якщо вам потрібна допомога з навчанням, зв’яжіться з нами.
 • Сприяти розвитку нового покоління глобальних медіа-професіоналів. Художники та ремісники не лише оснащені технічними навичками, але й глибоко віддані справі та пристрасті до того, що вони роблять. Майбутні громадяни, наділені совістю, натхненні віддавати і допомагати приносити мир і злагоду людству протягом усієї своєї кар’єри.

Акредитація EABHES

Наші бакалаврські та магістерські програми акредитовані EABHES, що гарантує:

 • Поліпшення міжнародного найму та репутації завдяки участі в Болонському процесі та відповідності європейським стандартам.
 • Конкурентоспроможні показники працевлаштування випускників завдяки міжнародному визнанню ваших програм.
 • Забезпечення якості академічних програм та управління школами завдяки аудиту та нагляду EABHES для акредитації.
 • Стабільність і сталий розвиток є похідними від надійної операційної структури, створеної на основі цілісного та спільного підходу акредитації EABHES.
 • Мобільність студентів завдяки міжнародному визнанню кредитів ECTS.
 • Внесок у педагогічні інновації та академічну досконалість через спільноту EABHES, місце для обміну передовим досвідом і сприяння міжнародному діалогу в освіті.

Особливості кампусу

Розташований в одному з найжвавіших і найкреативніших районів Парижа, відомому французькими легендами, такими як Моріс Шевальє та Едіт Піаф, студенти насолоджуються та надихаються багатою культурною історією міста.

Студенти навчаються разом і можуть відвідувати музеї та галереї світового рівня, що робить їх час у Парижі незабутнім і корисним.

  Статистика

  Студенти DBIMA приїжджають з усього світу. Захоплюючись кіномистецтвом, вони прагнуть стати професіоналами та інтегруватись у професійний світ відразу після навчання. Немає вікових обмежень, і студенти повинні здати диплом про середню освіту як мінімальну вимогу. Більшість наших студентів віком від 18 до 29 років.

   Стипендії та фінансування

   Відповідно до філософії Дона Боско, DBIMA пропонує знижки на навчання (до 30%) обмеженій кількості студентів, які демонструють фінансові потреби та особисті труднощі. Спеціальна комісія розглядає кожну заявку перших заявників.

   Розташування

   • Paris

    Rue Alexandre Dumas,75, 75020, Paris

   Запитання