© ©Dominican University College
Dominican University College

Dominican University College

Dominican University College

Введення

Dominican University College , вперше створений в Оттаві в 1900 році канадською провінцією Ордена Домініканців, є одним із найстаріших університетських коледжів у столиці країни. Її освітні корені лежать у studium generale 1260 року на самому початку розвитку університетів у Європі. Завдяки своїй спеціалізації у галузі філософії та теології, Dominican University College присвячений пошуку істини в середовищі, яке живить критичне мислення, дружній діалог та унікальний освітній досвід.

Заява про бачення

Відкрити для отримання. Бажання обговорити. Прагнення до перетворення.

Опис місії

Культивуючи звички академічної та людської досконалості, ми прагнемо розвинути різносторонні та критичні уми, які пропонують творчі рішення сучасних складних проблем.

Ми досягаємо цих цілей в рамках багатої та яскравої католицької, домініканської традиції:

  • пропонуючи міцну основу філософії та теології;
  • у повністю двомовному середовищі;
  • при відкритому спілкуванні з різними дисциплінами, походженням і віросповіданнями;
  • щоб студенти могли реалізувати свій потенціал і змінити світ.

Один із найстаріших університетських коледжів Канади.

Завдяки своїй спеціалізації на філософії та теології Dominican University College присвячений підживленню критичного мислення, аналізу, командній роботі та, загалом, унікальному освітньому досвіду.

Приналежність до Карлтонського університету

У травні 2012 року Dominican University College був офіційно приєднаний до Карлтонського університету. Усі надані ступені поєднуються з Карлтонським університетом, і студенти мають можливість записатися на заняття в обох кампусах.

Доступність навчання

Dominican University College пропонує найнижчу плату за навчання в Онтаріо. Наш підхід полягає в тому, щоб надати кожному студенту можливість отримати вищу освіту та почати кар'єру.

Розташування

  • Ottawa

    Empress Avenue,96, K1R 7G3, Ottawa

    Запитання