Keystone logo
Dmad - Escuela de Arquitectura y Diseño interior

Dmad - Escuela de Arquitectura y Diseño interior

Dmad - Escuela de Arquitectura y Diseño interior

Введення

Dmad народився в 2013 році в Мадриді (Іспанія), коли група професіоналів архітектури, які дуже цікавилися дизайном інтер’єру, вирішила запровадити новий практичний метод навчання, наближений до професійного життя, на курсах і в магістратурі. Перенести «проект» у класну кімнату є нашою метою та вирішити всі повсякденні проблеми, з якими стикається професіонал, коли починає працювати. Так виникла школа дизайну інтер’єру та архітектури Dmad.

Ми «бутік-школа», молода та космополітична, з невеликими групами. Таким чином ми можемо гарантувати, що навчання є персоналізованим і підсилює недоліки або слабкі сторони кожного студента під час курсів і ступенів магістра.

У Dmad ви знайдете не тільки місце для навчання, але й сім’ю, де ви матимете всю необхідну підтримку, щоб почати свою професійну кар’єру у світі дизайну.

метод

Dmad – це школа дизайну інтер’єру та архітектури з концепцією «бутіку», в якій викладання здійснюється через очні заняття та реальні проекти, невеликі групи та видатних професіоналів у світі дизайну як викладачів, які допомагають студентам зробити перехід між школою та світом роботи. Якщо ви шукаєте ефективний та ефективний метод навчання, ви прийшли за адресою.

диференціація

Головною цінністю школи Dmad є її викладачі, престижні професіонали, чиї проекти задають тренди в галузі архітектури, дизайну інтер’єру, ландшафтного дизайну та дизайну в цілому. Вони скеровують студента в його професійній кар'єрі та вирішують сумніви поза суто академічною сферою.

Ви також знайдете знайому та близьку атмосферу.

Під час курсів і магістерських ступенів у більшості предметів ми працюємо з компаніями в секторі та з реальними клієнтами, що дає студенту досвід, дуже близький до реального світу роботи.

Наші курси та дипломи магістра акредитовані престижними університетами Іспанії: Університетом Небрія та Папським університетом Саламанки та Італією: Телематичним університетом eCampus, який надає офіційний титул магістра з дизайну інтер’єру (Глобальний дизайн).

Отримані ступені

  • Курси, акредитовані Папським університетом Саламанки;
  • Ступені магістра, акредитовані Університетом Небрії як власний ступінь;
  • Ступінь магістра, акредитований Telemática e Campus University як ОФІЦІЙНИЙ ступінь, визнаний Міністерством освіти Італії.

Модальність

Усі курси та ступінь магістра в Школі дизайну інтер’єру та архітектури Dmad є 100% очними.

Розташування

  • Madrid

    Dmad - Madrid Paseo de la Habana nº 151 Madrid, España., 28036, Madrid

Запитання