Diponegoro University

Diponegoro University

Diponegoro University

Введення

Diponegoro університет (UNDIP) є престижним університетом , розташованим на північній Центральна Ява Індонезії. Він знаменитий тим, що на передньому краї інженерно-технічних знань і досвіду, з місією стати відмінним науково-дослідницький університет. UNDIP також створив репутацію інноваційної освіти і передових досліджень, з баченням до навчання технологів та фахівців на розвиток творчого розвитку людських ресурсів і передових технологічних інновацій. Це узгоджується зі сподіваннями країни, яка буде повністю розвиненими і багатими знаннями нації. UNDIP має 11 факультетів і кількість науково-дослідних центрів, на додаток до факультетами обслуговування технологічних, освітніх і дослідницьких потреб університету.

Важливим результатом ретельно керованої модернізації UNDIP є постійно вдосконалення системи освіти, яка вилила мільйони в наукові дослідження і розробки, а також для заохочення іноземних студентів в країну. У 2008 THES-QS Top World University Rankings, то Diponegoro університет (UNDIP) ознаками добре в рейтингу 501+ позиції, яка зменшується від Top 500 (401-500th позиція) в 2007 році. У 2009 році UNDIP займає 171th з Топ 200 Азії з QS Top університету Азії Рейтинг. У 2009 році якість викладання в UNDIP значно покращився за останні роки, після урядової постанови, що всі вчителі і викладачі повинні мати ступенем магістра / доктора філософії по темі, що вони викладають, що не було до повороту століття.

Diponegoro університет (UNDIP) був довгий час керування його нескінченні спроби бути акредитований в якості національного університету, щоб пишатися і акредитована на міжнародному рівні як видатний університет. Ця програма була в відповідності з глобальними викликами епохи. Глобальна епоха вимагає високої якості навчальних закладів, які проводять деякі досягнень для участі в змагаються за швидкою конкуренції в світі. На підставі цих умов, якість освіти в університеті завжди повинен бути збільшений з метою розробки кваліфікованих, які знають, і високі технології людських ресурсів. Стратегічні дії були прийняті відповідно до нової парадигми вищої програми розвитку освіти, яка була запропонована індонезійського Генеральний директорат вищої освіти (IDGHE).

У 2020 році UNDIP намір стати відмінним науково-дослідницький університет. Зусилля по досягненню бачення, UNDIP визначає свою місію наступним чином :

щоб забезпечити кращу програму освіти в області науки, техніки і мистецтва, проводити професійні наукові дослідження і публікації в якості внеску в розвиток науки і техніки, надати кваліфікованих державних послуг відповідно до вимоги суспільства і розвитку науки і знань проведення оцінки на регулярній основі для поліпшення якості, автономії, відповідальності та акредитації університету.

Бачення, Місія та головний науковий інтерес UNDIP були зосереджені на еко-прибережної області розвитку. Ми маємо значну частку найбільш конкурентоспроможних для аспірантів і програм в області техніки, тваринництва, ІКТ, науки, математики, економіки, управління, медицини, соціальної та політичної науки, листи, громадської охорони здоров'я, рибальства і морських наук і психології.

Гуртожиток житло буде надаватися UNDIP всередині області університетського містечка, а також приватної оренди в межах кампусу, що надається спільнотою. Навколо приватної оренди має студентській їдальні, який пропонує широкий вибір страв за розумними цінами. Вартість номера для приватних діапазонів оренди від Rp 150000 до 250000 рупій на місяць, в залежності від наявних коштів. У вартість номера не включені у вартість постільної білизни і прибирання. Аспіранти можуть бути розміщені в приватних будинках для сім'ї. Слід зазначити, що ставки можуть істотно змінюватися в залежності від типу житла, близькість кампуса і інших відповідних факторів. Як правило, інформація про приватних будинках для оренди доступні в місцевих газетах.

Розташування

  • Semarang

    Diponegoro University Jalan Professor Haji Soedharto, 50275, Semarang

Запитання