Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

Dialogo - study in Brazil

Введення

Diálogo Brasil є одним з перших вузів освітнього обміну в Бразилія, Заснована в 1989 році в Сальвадор, Це посилання в навчанні і підготовці аккультурации португальська для іноземців. Індивідуальні програми для приватних осіб, компаній, університетів і інститутів по всьому світу. Це 26-річний досвід і якість в навчанні португальської та бразильської культури, Школа розташована на Третій кращий пляж світу, Порто-да-Барра-БічВ Барра околиці, обраний в 2007 році в британській газеті The Guardian.

Вона складається з великої і красивої 2 поверхового будинку з: - Дев'ять кондиціонерами класах забезпечених-звуко- аудіо обладнання - кухня для класів гастрономії - Saloom для Samba танці капоейра і йогою - великий відкритий зеленій зоні для спілкуватися і куріння - Безкоштовний доступ в інтернет і Wi-Fi, кава і чай

Методологія Dialogo курси Сильною стороною програм Dialogo Бразилії є багато розмов в навчанні в класі, а також інтеграції культурних заходів, відповідно до принципів комунікативного підходу до міжкультурного та навчання мови. Заняття проводяться на португальською та вони ретельно готуються до кожного рівня. У хороший спосіб, ігри, музика, відео та інші навчальні посібники використовуються для розвитку навичок аудіювання та розмовної мови, які готують студентів для виконання різних завдань в реальних життєвих ситуаціях.

Школи були розроблені навчальні модулі для всіх рівнів: "Falo Português I, II і III". Ці модулі охоплюють ситуації, граматичні структури і словниковий запас необхідних іноземцю, який перебуває в Бразилії.

Чому Сальвадор? Сальвадор також відомий як капітал Бразилії щастя через його численних популярних відкритих сторін, в тому числі його карнавалі. У місті є великий карнавал світу. Першою колоніальної столицею Бразилії, місто є одним з найстаріших в Північній і Південній Америці.

Розташування

  • Salvador

    Diálogo Brasil, Rua Dr. João Pondé, 240 Porto da Barra, Bahia, 40140-810, Salvador

Програми

    Також заклад пропонує:

    Запитання