Umeå Institute of Design - Umeå University

Umeå Institute of Design - Umeå University

Umeå Institute of Design - Umeå University

Введення

Умео університет, Інститут дизайну Умео

Інститут дизайну Умео пропонує п'ять академічних програм, зосереджених виключно на промисловому дизайні та супутніх спеціалізаціях. Програми варіюються від рівня бакалавра до магістра та доктора. Ми пропонуємо висококонкурентні професійні та міжнародні освітні програми з промислового дизайну, які підтримуються винятковими технічними засобами та ресурсами. Інститут організовано в рамках факультету науки і технологій в Умео.

Магістерські програми

На рівні магістра існує три міжнародно-орієнтованих та спеціалізованих дворічних програми, що ведуть до магістратури, що складається з 120 ECTS-кредитів.

Три дисципліни:

  • Розширений дизайн продукту
  • Дизайн взаємодії
  • Транспортний дизайн

Магістерські програми проводяться англійською мовою і відкриті для іноземних студентів. Громадяни ЄС не платять за навчання.

Міжнародні студенти

Студенти з усього світу в даний час зараховуються до наших магістерських програм, створюючи унікальне поєднання творчої енергії та міжкультурного збагачення.

Зараз у нас є студенти з понад 30 країн, включаючи Норвегію, Канаду, Данію, Великобританію, Індію, Туреччину, Японію, Бразилію, Мексику, Швецію, Фінляндію, Корею, Китай, Німеччину та США. Близько 80 відсотків студентів магістра є вихідцями з інших країн, крім Швеції.

Співпраця з промисловістю

В усіх чотирьох програмах Інститут регулярно співпрацює з низкою компаній та організацій, включаючи Google, IKEA, Nokia, Volvo Trucks, Volvo Cars, Ericsson, ABB, Electrolux та Husqvarna, деякі з яких також активно беруть участь у дослідницьких програмах Інституту.

Розташування

  • Umeå

    Umeå Institute of Design Umeå University

Запитання