University of Deusto: Deusto Business School

University of Deusto: Deusto Business School

University of Deusto: Deusto Business School

Введення

DEUSTO BUSINESS SCHOOL: СТОЛИЧНОГО ІНСТИТУТУ

Бізнес-школа Deusto акредитована Асоціацією розвитку університетських шкіл бізнесу (AACSB) та Асоціацією MBA (AMBA). Ці міжнародні акредитації визнають якість та передовий досвід у бізнес-освіті та ставлять бізнес-школу Deusto серед передових серед своїх колег. Лише 2% і 6% бізнес-шкіл у всьому світі визнані AMBA і AACSB відповідно.

Deusto Business School - перша бізнес-школа в Іспанії, що має понад столітню історію як глобальну орієнтир для всебічної бізнес-освіти. Він вперше провів навчання бізнес-лідерів у двох своїх місцях:

 • La Comercial, який є частиною кампусу Більбао з 1916 року.
 • ESTE, створений у 1956 році на кампусі Сан-Себастьян.

Бізнес-школа Deusto відрізняється своєю узгодженістю з багатовіковою традицією та престижем, одночасно сприймаючи основні тенденції, які зараз трансформують світ бізнесу.

DBS пропонує вам викладацький склад, утворений викладачами університету Деусто та керівниками бізнесу з широким досвідом. Наша різноманітна, сучасна та інтерактивна методологія орієнтована на розвиток здібностей шляхом співпраці та інновацій.

Як випускник DBS, ви приєднаєтесь до авторитетної та зростаючої професійної мережі понад 15 000 колишніх студентів через Deusto Business Alumni.

Завдяки нашим програмам наші студенти розвивають різноманітні навички управління та компетенції відповідно до цінностей стійкості, відповідальності та професійної етики.

З нашими студентськими асоціаціями у вас буде можливість розвинути свої знання та інші здібності в інвестиціях, фінансах та консалтингу.

Наш рівень зайнятості становить 95% *. Випускники Deusto Business School працюють у безлічі різних функціональних областей як у приватному, так і в державному секторах: банківські послуги, фінанси, інвестиції, маркетинг, консалтинг, адміністрація.

У нас міцні відносини бізнес-університет. Таким чином, ви зможете допомагати на різних конференціях, які проводять професіонали важливих компаній.

Деусто потрапив до числа 200 найкращих університетів світу з питань бізнесу та економіки, а також 1-й у баскській університетській системі згідно з рейтингом Всесвітнього університету Times Higher Education за 2018 рік. Деусто також був відзначений 1-м місцем у рейтингу університету-компанії за Фонд Everis, завдяки адаптації до потреб організацій приватного сектору.

МІЖНАРОДНІСТЮ

Deusto Business School підтримує важливі угоди та стратегічні альянси з одними з найкращих бізнес-шкіл та університетів у світі, програми, що викладаються спільно чи інтенсивно, модулі проводяться у відомих зарубіжних центрах. Крім того, щороку Деусто вітає студентів-міжнародників з усього світу.

ЧОМУ ДОСЛІДЖЕННЯ МАЙСТЕРА В ДБС?

 • Усі програми Deusto Business School є офіційними програмами .
 • Усі програми містять вимогу про стажування .
 • Якщо у вас немає економічної або ділової грантів , деякі програми Майстер-класів Deusto Business School - це ідеальний спосіб дати вам легкий погляд на професійний бізнес.
 • Якщо у вас вже є ступінь в галузі управління бізнесом, спеціалізовані магістри в DBS є ідеальним доповненням, щоб допомогти вам розпочати свою професійну кар'єру в конкретній галузі бізнесу.

Відділ кар'єрних послуг

Усім учасникам пропонуються такі послуги: допомога в управлінні пропозиціями про стажування, корпоративні презентації, семінари для оснащення учасників інструментами для поліпшення їхніх можливостей роботи, особисте професійне керівництво тощо.

Проживання

Університет Деусто пропонує послугу, яка допомагає студентам знаходити житло і в Більбао, і в Сан-Себастьяні. Пропонуються різноманітні варіанти, включаючи приватне житло, домашні будинки тощо.

Кампус Більбао:

www.accommodationbilbao.deusto.es

Кампус Сан-Себастьян:

www.accommodationansebastian.deusto.es

Міжнародні зв'язки

Цей відділ керує різними міжнародними програмами та всіма аспектами, пов'язаними з іноземними студентами в університеті Деусто.

Більше інформації: international.deusto.es

Campus Life

Deusto Business School вважає, що життя університету виходить за рамки класу. DeustoCampus пропонує, серед іншого, такі заходи: спорт, театр, семінари письма, дискусійний клуб, соціальне та кооперативне волонтерство, віросповідання та солідарність.

www.campusdeusto.es

Особливості кампусу

Кампус Білбао

Університет Деусто в Більбао має привілейоване розташування в самому серці Більбао, навпроти музею Гуггенхайма на правому березі річки Нервіон. У історичній будівлі La Comercial, яка має сучасні реновації, розміщена бізнес-школа Deusto. Бібліотека університету знаходиться лише через річку Нервіон та пропонує широкі індивідуальні та групові навчальні простори. На кампусі студенти також знайдуть кілька обідніх зон та кафетерій, а також нещодавно відремонтований фітнес-оздоровчий центр "DeustoFit" та різноманітні загальні приміщення.

Більбао - процвітаюче космополітичне місто, відкрите до Європи, присвоєне звання кращого європейського міста 2018 року. Він зазнав масштабного екологічного та міського оновлення з 1990-х років, коли музей Гуггенхайма відкрився як його флагманська будівля. Після багатьох років, як промисловий центр, символами нового міста зараз є бізнес, дозвілля та культура. Прилеглі прибережні райони ідеально підходять для водних видів спорту, таких як серфінг, віндсерфінг, дайвінг та вітрильний спорт, а довколишні гірські хребти пропонують пішохідні екскурсії на різних рівнях досвіду.

1

106095_CampusBilbao.jpg

Кампус Сан-Себастьяна

Сан-Себастьян був обраний культурною столицею Європи у 2016 році. Міжнародний кінофестиваль у Сан-Себастьяні є одним з найвидатніших у Європі, а «Джазальдія» та «Музичний два тижні» (фестивалі джазу та класичної музики відповідно) є одними з його найважливіших культурних фестивалів. подій, не забуваючи про головні традиційні свята міста, відомі як «Тамборрада». Старий квартал Сан-Себастьяна — одне з найкращих місць, де можна скуштувати страви місцевої кухні, починаючи від знаменитих «пінчос» і закінчуючи найкращими ресторанами авторської кухні. Кампус Сан-Себастьяна Університету Деусто, розташований на проспекті Пасео-де-Мундаїс на березі річки Урумеа і в районі парку Крістіна-Енеа, утворює університетський комплекс площею 32 000 м 2 прямо в центрі міста.

3

4

  Акредитації

  Акредитація AMBAАкредитація AACSB

  Розташування

  • Bilbao

   Bilbao Campus
 Hermanos Aguirre, 2

   Запитання