Keystone logo
DePaul University Department of International Studies

DePaul University Department of International Studies

DePaul University Department of International Studies

Введення

Міжнародні дослідження

Кафедра міжнародних досліджень використовує міждисциплінарні рамки для вивчення історичних та сучасних вимірів складних глобальних проблем.

Студенти в цій області розвивають навички в дослідженнях і аналізі і розвивають критичне усвідомлення відносин влади і нерівності, які формують конфлікти і розвиток на місцевих і глобальних масштабах.

111260_pexels-photo-1153213.jpeg

Про

Ласкаво просимо до Департаменту міжнародних досліджень, де навчаються програми для випускників, аспірантуру та п'ятирічну програму BA / MA. Міжнародні дослідження - це постійно розвивається сфера, яка прагне зрозуміти і вирішити міжнародні питання таким чином, що об'єднує політичні, соціальні, економічні та культурні методи аналізу.

Наші студенти розробляють відмінні навички досліджень, письма та критичного мислення, які готують їх до широкого кола кар'єрних шляхів у державному, приватному та неприбутковому секторах, включаючи зовнішню службу, гуманітарну допомогу та міжнародний розвиток, державну політику, міжнародний бізнес, соціальний послуги, журналістика та право.

English Language Requirements

Підтвердьте свій рівень володіння англійською мовою за допомогою Duolingo English Test! DET — це зручний, швидкий і доступний онлайн-тест з англійської мови, прийнятий понад 4000 університетами (як цей) у всьому світі.

Розташування

  • Chicago

    DePaul University Welcome Center 2400 N. Sheffield Ave. Chicago, IL 60614, , Chicago

Запитання