Department of Neuroscience, City University of Hong Kong

Department of Neuroscience, City University of Hong Kong

Department of Neuroscience, City University of Hong Kong

Введення

Department of Neuroscience, City University of Hong Kong було створено 1 липня 2019 року. Наше бачення полягає в проведенні новаторських досліджень нервової системи та створенні видатної освітньої платформи для навчання нейронаук, яка готує випускників до захоплюючої та різноманітної кар’єри майбутнього.

Програми

Кафедра нейронауки пропонує програми, які готують випускників до надзвичайних можливостей для кар’єрного зростання в галузях, що розширюються, включаючи охорону здоров’я, фундаментальні дослідження, фармацевтичну промисловість та освіту, серед інших варіантів. В даний час пропонуються науково-дослідницькі програми магістра та доктора філософії. Навчальний план бакалавра з неврології знаходиться в стадії розробки.

дослідження

Відділ нейронауки пропонує видатне дослідницьке середовище нейронауки, в якому представлені вчені-новатори, які працюють у широкому діапазоні тематичних областей. Міждисциплінарні дослідження спираються на сильні сторони міського університету в областях біології, ветеринарії, інженерії, хімії та інформатики. Динамічне інтелектуальне середовище міського університету заохочує безстрашне дослідження важливих питань нейронауки та шукає можливості перекладу з користю для суспільства.

Нейронаука вступає в період надзвичайних можливостей для перетворення основних знахідок у важливі з медичної точки зору інновації. Наприклад, нещодавні досягнення в розумінні патофізіології руйнівних захворювань, таких як інсульт, деменція та хвороба Паркінсона, відкривають двері для нейронаукових досліджень для відкриття нових методів лікування. Ці можливості включають науковий пошук розуміння багатьох неврологічних захворювань, спричинених аномаліями генів.

Розташування

  • Kowloon Tong

    Tat Chee Avenue,83, , Kowloon Tong

    Запитання