© Eva Dang
Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Department of Mathematics University of York - Online Programs

Введення

Заснована на принципах переваги, рівності і можливостей для всіх, Університет Йорка був відкритий в 1963 за допомогою всього 230 студентів. З тих пір ми стали одним з провідних світових університетів, вирізаючи репутацію як академічної електростанцією, де чіткий фокус на досконалості забезпечено національне і міжнародне визнання поряд з вже створених інститутів.

академічне досконалість

членом елітної групи Рассел університетів, Ми динамічна, наукомістких університет прагне до розвитку рятувальних відкриттів і нових технологій для вирішення деяких з найбільш актуальних глобальних проблем.

Є в даний час більше 30 наукових відділів і дослідницьких центрів, а також учнів розширився до майже 16.000.

Кампус і місто

Розташований в декількох хвилинах ходьби від центру міста Йорк, наш безпечний і привабливий студентське містечко Heslington є домом для наших дев'яти коледжів і більшість наших відділів. У нас також є кілька відділів, розташованих в центрі міста, в історичному маєтку короля.

В останні роки наше розширення £ 750m кампусу бачив відкриття семи нових будівель, збільшуючи наші можливості для числа студентів і надання більш об'єктів світового класу для 21-го століття. Стійкість грає ключову роль в цьому амбітному розвитку.

Розташування

  • York

    Heslington United Kingdom, YO10 5DD, York

Програми

    Запитання