Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Deland Aviation

Deland Aviation

Deland Aviation

Введення

На Deland Aviation наш найважливіший продукт - безпека. Якщо у вас є літак, який потребує технічного обслуговування, перевірки або ремонту, наш сервісний центр тут обслуговує ваш літак. Зберігаючи його добре, і безпечно літати і насолоджуватися.

Наші Послуги

Пілотне тренування: частина 141 та 61 тренування

Deland Aviation пропонує навчання в літаку за найбільш доступними цінами на місцевому рівні. Частина 141 Навчання польотів здійснюється авіакомпанією AVIA Flight Academy International, Inc.

Симуляція літаків: точний контроль польотів

Garmin 430 обладнаний. Перевірка майстерності приладів. Один / ME Навчання

Деталізація / Очищення повітряних суден: докладна інформація про послуги

Мокрого прання, сухого прання, обезжирювання шахти, полірування (видалення окислення), воском, внутрішнього очищення та деталізації кабіни

Обслуговування: Більше 100 років досвіду роботи

Ми пишаємося тим, що пропонуємо розумні ціни на перевірки літаків та технічне обслуговування всіх ваших потреб в літальних апаратах. Технічне обслуговування виконується своєчасно.

Парковка на літаках: Велика парковка

Через Deland Aviation ми можемо заощадити вам гроші, пропонуючи недорогу парковку для літаків на відкритому повітрі у розмірі 75 доларів США щомісяця в аеропорту Деланд.

Оренда літаків: Пайпер і Сессна

Ми пропонуємо знижки за оренду блоків! Перевірте наші ціни.

Runway, airstrip in the airport terminal with marking on blue sky with clouds background. Travel aviation concept.

Зручно розташований у східній центральній частині Флориди, готель Deland Aviation пропонує ідеальне навчання польоту та відпочинку. Розташований в мальовничій місцевості Деленд, готель Deland Aviation пропонує все необхідне: сенсаційну погоду, прилеглі океанські курорти та незаймані пляжі, поля для гольфу чемпіонату та захоплюючі визначні пам'ятки. і історичний Санкт-Августин.

Якщо літати авіакомпанією, Daytona International (DAB), Orlando-Sanford International (SFB), Orlando International (MCO) і Jacksonville International (JAX) є найближчими комерційними аеропортами. Звичайно, якщо ви подорожуєте приватним літаком, то Муніципальний аеропорт Деланд (KDED) - це природний вибір, який включає розширені злітно-посадкові смуги та підходи RNAV GPS (з мінімумами LPV). Ми можемо допомогти вам з усіма вашими організаціями подорожей, незалежно від того, де ви збираєтеся прибути.

Тож чому б не зробити наступне тренування сімейним роком? Ми допоможемо узгодити всі необхідні заходи, щоб забезпечити вам та вашим супутникам приємне та незабутнє перебування.

Розташування

 • Deltona

  1210 Flight Line Blvd, DeLand, FL 32724, USA, 32724, Deltona

  Програми

   Також заклад пропонує:

   Запитання