Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Deggendorf Institute of Technology

Введення

Вибір

Ми прагнемо випускати глобальних випускників з міжнародними дипломами: 195 університетів-партнерів у всьому світі надають студентам багато можливостей набути досвіду та отримати кредити для отримання ступеня через семестри по обміну, стажування та навчання з подвійним дипломом за кордоном. Фактично, всі ступені бакалавра включають обов’язковий семестр стажування, який можна пройти як на території країни, так і за кордоном.

Ми співпрацюємо з більш ніж 500 регіональними та транснаціональними компаніями, включаючи глобальних гравців, таких як BMW, MAN, Continental, ZF та Siemens, де студенти можуть отримати неоціненний досвід роботи. На додаток до цього в службі кар’єри університету проводиться програма наставництва, в рамках якої студенти співпрацюють з професійним наставником бізнесу, щоб допомогти їм досягти своїх професійних цілей. Це активне просування заспокоює перехід від академічної до професійної кар’єри, тобто наші випускники особливо успішні на ринку праці.

Статистика

Майже 8 619 наших студентів, включаючи 45% іноземних студентів, вивчають низку курсів, які викладаються англійською або німецькою мовами.

  Особливості кампусу

  Навчальні кампуси

  Студенти розподілені на восьми факультетах у двох кампусах. У головному кампусі в Деггендорфі є широкий спектр програм навчання англійською або німецькою мовами. У Європейському кампусі Rottal-Inn всі студенти навчаються виключно англійською мовою (при цьому іноземні студенти відвідують уроки німецької мови). Ці два кампуси знаходяться в одній годині їзди один від одного, і обидва знаходяться в Баварії, Південна Німеччина.

  Ми вважаємо, що чудовий спосіб життя є важливим фактором добробуту наших студентів. Студенти отримують підтримку з багатьма зручностями, такими як ряд студентських клубів, широка спортивна програма (наразі ми є чемпіонами німецьких університетів з футболу), великий міжнародний офіс, мовний центр та служба кар’єри. Кожного літа ми організовуємо день відкритих дверей у кампусі та музичний фестиваль.

  Усі факультети, майстерні та сервісні центри для наших студентів розташовані в нашому кампусі, на території та навколо нього, створюючи відкрите, дружнє та комунікабельне середовище серед співробітників, студентів та викладачів.

  • Перегляньте наші навчальні кампуси на www.th-deg.de/en/dit/campuses

  Зображення кампусу Деггендорфа:

  121525_Degcampus.jpg
  121526_Degaudiolab.jpg
  121527_Degcampushallway.jpg
  121528_Degcampus2.jpg
  121529_Degcampussnow.jpg
  121530_Degcampussummer.jpg

  Зображення європейського кампусу:

  121531_ECcafe.jpg
  121532_ECcampus2.jpg
  121533_ECcampus1.jpg
  121534_ECcarpark.jpg
  121535_EClibrary.jpg

   Розташування

   • Pfarrkirchen

    Max-Breiherr-Str. 32

   • Deggendorf

    Edlmairstraße 6 und 8 94469 Deggendorf

   Запитання