Deakin University - Institute for Frontier Materials

Deakin University - Institute for Frontier Materials

Deakin University - Institute for Frontier Materials

Введення

університет Дикин є найвищим рейтингом університету з випускниками світового класу. Дикин займає в топ-3% університетів по всьому світу і має високу репутацію задоволеності студентів.

Галузеві програми, орієнтовані на ступінь і сильні міжнародні перспективи означають, що випускники Deakin готові для глобального робочому місці.

Наш підхід до навчання ставить акцент на реальний досвід і професійної практики, але без шкоди для нашої прихильності високої якості досліджень. Дикин є молодий динамічно розвивається університет, який пропонує дослідження студентів можливість інновації і процвітати.

Інститут Прикордонних матеріалів

Визнаний одним з провідних матеріалів науково-дослідних організацій Австралії, Інститут Прикордонних Матеріалів (IFM) сприяє інноваціям і передового досвіду в галузі матеріалознавства та інженерних досліджень.

IFM був створений для вирішення деяких з основних проблем, що стоять перед суспільством за рахунок інновацій в дизайні і виконанні матеріалів. Наша мета полягає в розробці інноваційних технологій виробництва; і ефективність використання енергії, ресурсів і стійкості інфраструктури.

Розташування

  • Burwood

    221 Burwood Highway Burwood Victoria 3125 Australia, , Burwood

    Запитання