Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Worcester Polytechnic Institute

Введення

Worcester Polytechnic Institute був заснований в 1865 році для створення та передачі останніх наукових та інженерних знань у найбільш корисних для суспільства способів.

Сьогодні WPI твердо дотримується своєї основної місії, щоб забезпечити освіту, яка врівноважує теорію з практикою, філософію, що символізує башти наших двох оригінальних будівель, зображених вище.

14 факультетів WPI пропонують понад 50 програм бакалавра, магістра та доктора наук з питань науки, техніки, технологій, бізнесу, соціальних наук та гуманітарних та мистецьких наук.

Навчальна програма університету містить гнучку, сувору програму, яка базується на проектах та залучається у всьому світі, спрямована на якісний досвід та позитивний вплив на громади, з якими він співпрацює. Викладачі WPI-нещодавно посіли перше місце в країні за якістю та доступністю, як повідомляє Wall Street Journal-працюють зі студентами над міждисциплінарними дослідженнями, шукаючи шляхів вирішення важливих та соціально актуальних проблем, як на території кампусу, так і у більш ніж 40 центрах проектів по всій Америці, Африці, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні та Європі.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Worcester

    Institute Road,100, 01609, Worcester

Запитання