Keystone logo
Dublin City University

Dublin City University

Dublin City University

Введення

Dublin City University - Університет Ірландії підприємства

Dublin City University (DCU) це молода, динамічна і амбітна університет, що відзначається за те, що передній край і вперед мислення. Ми тісно співпрацюємо з промисловістю, щоб дати студентам сучасну, актуальну, добре пророблений навчальний план поставляється в світового класу. Ми відзначили за те, що підприємницький, інноваційний і творчий культуру. Ми відомі нашої відмінною статистики працевлаштування і успіху наших випускників.

DCU визнана на міжнародному рівні як дослідження інтенсивного, глобально займається університет підприємства, який відрізняється як за якістю та результативності своїх випускників і його акцентом на перетворення знань в соціальній та економічній вигоди.

Чому обирають Dublin City University?

 • DCU в даний час займає 46 в QS Top 50 молодше 50 років Рейтинг (2015) і 79 в Times Higher Education 150 молодше 50 років Рейтинг (2016 г.) - У 2016 році бізнес-школа отримала AACSB акредитацію, поставивши його в верхню 5% бізнес-шкіл по всьому світу - DCU має кращий працевлаштування випускників рекорд всіх ірландських університетів - 92% студентів DCU йти на роботу або подальшого вивчення в протягом шести місяців після випуску.
 • У нас є відмінна репутація роботи на основі навчання та підключення до промисловості.
 • DCU кваліфікації визнані і шановані в усьому світі. Кваліфікація DCU дає вам більш широкий вибір кар'єри, кращі перспективи працевлаштування та більш високу зарплату.
 • DCU є домом для кількох всесвітньо відомих науково-дослідних центрів і репутацію світового лідера досліджень, забезпечуючи будинком для великого числа студентів, аспірантів.
 • DCU є домом для більш ніж 2000 іноземних студентів з більш ніж 110 різних країн.
 • Ми пишаємося тим, пропонуючи гостинну і сприятливі умови, в яких вчитися і спілкуватися.
 • Наш акра кампус 85 є одним з найбезпечніших кампусів в Ірландії. Він має яскраву сучасну архітектуру і прекрасні можливості для відпочинку.
 • Наша команда Міжнародного бюро мають багаторічний досвід підтримки студентів через процес подачі заявки і тут, щоб допомогти, коли ви приїдете в університетському містечку.

Основні факти

 • Дата початку - вересень - Тривалість - 3 або 4 роки (ступеня бакалавра) 1 рік (аспірантура викладається градусів) - Вимоги до вступників - школу залишивши кваліфікаційний еквівалент ірландського сертифіката залишення / Диплом з відзнакою від визнаного університету - Вимоги з англійської мови - IELTS 6.5 або TOEFL 92 - Розташування - Dublin City - Міжнародні збори - від € 12 000 на рік

Чому варто вчитися в Ірландії?

Ірландія є самою західною країною Європейського Союзу з населенням трохи більше 4,5 мільйона осіб. Сучасна Ірландія є багатокультурної і багатомовної і одна з найбільш відкритих економік у світі. Ірландія безпечний, доброзичливий, говорить по-англійськи країна. Підтвердженням цього є те, що Дублін був визнаний другим доброзичливе місто в світі читачами Rough Guides, і п'ятий доброзичливих місто в світі читачами Condé Nast Traveller. Ірландія також був названий одним з 10 найкращих дружніх країн світу з Lonely Planet.

ВИВЧЕННЯ в одній з кращих систем освіти в світі для вищої освіти Досягнення ПЕРЕВАГУ від інвестицій Ірландії в системі освіти ВИБРАТИ з більш ніж 5000 міжнародно визнаних кваліфікацій ДОСТУП дослідження світового класу можливості в провідних світових програм CONNECT з можливостями кар'єрного росту з провідними світовими компаніями, розташованими в Ірландії ДОСЯГНЕННЯ ваші амбіції в більшості підприємницької країни Європи РЕЄСТРУЙСЯ 35000 іноземних студентів з 161 країн, що користуються живою культурою Ірландії прямий в єдиному англомовних країнах в Єврозоні ДОСВІД живе в одному з найбільш дружніх і безпечних країн у світі

Graduate Робоча віза

Ірландія є європейським центром для більш ніж 1000 провідних транснаціональних компаній, і ці компанії вимагають кваліфікованих, освічених і висококваліфікованих трудових ресурсів, здатний управляти їх успіх вирішив знайти в Ірландії. Студенти, які закінчують визнання, повний робочий день ступінь вищої освіти в Ірландії, мають право залишатися в країні і працювати повний робочий день протягом 12 місяців в рамках Graduate Scheme третього рівня - дає вам відмінну можливість отримати досвід в деяких з провідних світових компаній, розташованих тут.

Розташування

 • Dublin

  Dublin City University, Glasnevin, Dublin 9, , Dublin

  Запитання