Davis College Of Business- Jacksonville University

Davis College Of Business- Jacksonville University

Davis College Of Business- Jacksonville University

Введення

Чому коледж бізнесу JU Davis?

Незалежно від того, сподіваєтесь ви розпочати свою кар’єру, піднятись у своїй організації чи просто хочете досягти вищого рівня у бізнесі, зараз саме час дізнатися, як ви можете розвиватися. Коледж бізнесу Девіса при Університеті Джексонвіля готує вас стати вище і піднятися на вершину!

Бізнес-коледж JU Davis - це єдина акредитована приватна бізнес-школа AACSB у всій Північній Флориді та Південній Джорджії. Цей регіон охоплює найбільш динамічні та економічно різноманітні галузі на південному сході США. Основні міжнародні порти, логістичні та транспортні компанії, глобальні компанії з фінансових послуг, організації споживчих товарів та послуг, інформаційні технології та організації охорони здоров'я світового класу працюють у цій галузі та надають багаті можливості для стажування та кар'єри.

Університет Джексонвіля та Девіс є визнаними партнерами у зростанні всіх цих галузей промисловості та є частиною культурного та соціального характеру громади. JU Davis має горду традицію підготовки топ-менеджерів рівня С у багатьох галузях промисловості і входить у велику мережу випускників та корпоративних партнерських відносин. Наша роль і місце в громаді Джексонвіля - це те, що ми заслужили завдяки високоякісним, надзвичайно актуальним та захоплюючим програмам.

Вимоги до вступу на програму

Продемонструйте свою відданість і готовність досягти успіху в бізнес-школі, склавши іспит GMAT – найпоширеніший іспит під час вступу, який оцінює ваші навички критичного мислення та аргументації.

Завантажте міні-тест GMAT, щоб ознайомитися з питаннями, які ви знайдете під час іспиту.

Розташування

  • Jacksonville

    University Oaks Drive, 32211, Jacksonville

    Запитання